Знеболюючі препарати, ібупрофен – міркування

Деякі люди повинні уникати використання ібупрофену. Інші, включаючи людей похилого віку, повинні користуватися ним з обережністю.

Якщо у вас є будь-які запитання щодо використання ібупрофену або будь-яких інших ліків, зверніться до свого лікаря або фармацевта або зателефонуйте 111.

Не приймайте ібупрофен, якщо ви

Не використовувати

Використовуйте ібупрофен із обережністю, якщо у вас 65 або більше років, або якщо ви годуєте грудьми (див. Нижче).

Ви також повинні використовувати ibuprofen з обережністю, якщо у вас є

Використовуйте з обережністю

Ібупрофен також слід застосовувати з обережністю у людей, які у віці 65 років і старше, тому що вони мають більш високий ризик розвитку більш серйозних побічних ефектів.

Наприклад, кровотечі частіше зустрічаються серед людей похилого віку, і вони, швидше за все, мають серйозні наслідки. Людям, які отримують тривале лікування ібупрофеном, також призначають препарат для зниження шлункової кислоти та запобігання кровотечам, таких як інгібітор протонної помпи (ІПП) або антагоніст Н-2. Дізнайтеся більше про побічні ефекти ібупрофену.

Людям похилого віку частіше трапляються проблеми з серцем або нирками, які можуть погіршити ібупрофен.

Поговоріть зі своїм лікарем або фармацевтом, щоб отримати подальші вказівки щодо того, чи безпечний для вас ібупрофен.

В ідеалі вагітним жінкам не слід приймати ібупрофен, якщо це не рекомендується лікарем. Але ібупрофен з’являється в грудному молоці у невеликих кількостях, тому навряд чи він може завдати шкоди вашій дитині під час годування грудьми. Краще сказати своєму лікарю, фармацевтом або відвідувачеві здоров’я про будь-які ліки, які ви приймаєте.

Парацетамол – це кращий препарат, який допомагає зменшити короткочасний біль або зменшити високу температуру (лихоманку) під час вагітності та грудного вигодовування.

Ібупрофен і літні люди

Вагітність та грудне вигодовування

Як алкоголь та ліки, включаючи трав’яні, гомеопатичні та аромотерапевтичні засоби, можуть вплинути на здоров’я вас і вашої ненародженої дитини.

Дізнайтеся, як отримати допомогу від свого лікаря або місцевої лікарні, якщо у вас постійний біль