Знеболюючі препарати, парацетамол

Парацетамол є болезаспокійливим (знеболювальним) лікарським засобом без рецепта.

Парацетамол може бути використаний для

Парацетамол доступний як

Деякі види парацетамолу, такі як рідкі форми парацетамолу, спрямовані саме на дітей.

Парацетамол продають цілий ряд виробників під різними торговельними марками. У деяких країнах парацетамол відомий як ацетамінофен.

У деяких продуктах парацетамол поєднується з іншими інгредієнтами. Наприклад, він може бути поєднаний з протизапальним засобом (тип ліків, що забезпечує короткочасне полегшення для заблокованого носа) і продаються як засоби для застуди та грипу.

Типи продуктів парацетамолу

Парацетамол також може бути поєднаний з іншими засобами знеболення в лікарських засобах, таких як

У упаковці повинно бути зазначено, чи містить продукт парацетамол, і скільки. Це зазвичай буде в міліграмах (мг). Наприклад, одна таблетка парацетамолу може містити 500 мг парацетамолу.

Парацетамол працює як болезаспокійливий засіб, впливаючи на хімічні речовини в організмі, які називаються простагландинами. Простагландини – це речовини, виділені у відповідь на хворобу або травму. Парацетамол блокує вироблення простагландинів, що робить організм менш обізнаним про біль або травму.

Парацетамол знижує температуру, діючи на область головного мозку, відповідального за контроль температури.

Парацетамол слід застосовувати з обережністю тим, хто має проблеми з печінкою, проблеми з нирками або залежність від алкоголю. Дізнайтеся більше про спеціальні міркування для парацетамолу.

Побічні ефекти зустрічаються рідко, але можуть включати висип або набряк. Дізнайтеся більше про побічні ефекти парацетамолу.

Парацетамол з іншими ліками

Парацетамол може взаємодіяти з деякими іншими ліками, включаючи деякі ліки, призначені для лікування раку або епілепсії. Дізнайтеся більше про взаємодії парацетамолу.

Дітям та дітям може бути призначений парацетамол для лікування гарячки або болю, якщо вони старше двох місяців.

Наприклад, одна доза парацетамолу може бути призначена дітям, які мають два-три місяці, якщо вони мають високу температуру після щеплень. Цю дозу можна повторити один раз через шість годин.

Високі дози парацетамолу (500 мг і більше) не ліцензовані дітям віком до 16 років, і їх не слід призначати дітям віком до 12 років.

Як це працює

Перевірте пакунок або інформацію про пацієнта, щоб переконатись, що ліки підходять для дітей, і з’ясувати правильну дозу. Коли парацетамол видається новонародженим або дітям, правильна доза може залежати

Якщо висока температура вашої дитини або дитини не покращиться або вони все ще сильно боляться, зверніться до свого лікаря або зателефонуйте 111.

Якщо ви намагаєтеся скоротити споживання солі, ви можете уникнути знеболюючих засобів, таких як парацетамол, та вітамінних та мінеральних добавок, які потрапляють як шипучі або газовані таблетки.

Хто може використовувати парацетамол?

Вони можуть містити до 1 г солі на таблетку.

Отримайте більше порад щодо дієти з меншою кількістю солі.

Використання послуг місцевої аптеки може заощадити вам непотрібну поїздку до свого лікаря

Використовувати в дітей

Ліки, які слід вживати для лікування болю, залежать від того, який тип болю у вас є

Соляні та шипучі болезаспокійливі речовини

Практичні способи побили біль, включаючи поради релаксації, дихальні вправи та курси саморегулювання