Зміїний укус – лікування

Існує ряд неправильних уявлень про те, що робити відразу після вкусу змії. Наприклад, ви ніколи не повинні намагатися всосати або зрізати яд.

Дотримуйтесь нижченаведеної поради, якщо ви або кохана вкусили змія.

Якщо ви або хтось із тими, з ким укусили змія, не варто

Негайні дії

Якщо вас вкусила змія, то вам слід відвідати найближчий відділ аварій та надзвичайних ситуацій (A & E) або набрати номер 999, щоб замовити швидку допомогу, якщо це невідкладна медична допомога.

Якщо змія вас кусає, поки ви перебуваєте за кордоном, ви повинні припустити, що це невідкладна медична допомога та зверніться до відповідних невідкладних медичних послуг.

Що вам не слід робити

У більшості випадків після прикусу вам доведеться короткочасно перебувати в лікарні. Це означає, що персонал може тримати вас під спостереженням у разі виникнення симптомів, які вказують на те, що отрута введена.

Як запобіжний захід, вам, можливо, буде запропоновано залишитися в лікарні принаймні протягом 24 годин, щоб можна було контролювати ваше кров’яний тиск та загальний стан здоров’я.

Антивіри є антидотами до змійного отрути і використовуються для лікування більш важких укусів змії.

Антивіруси виробляються шляхом ін’єкції невеликої кількості, що не загрожує життю, зміїного отрути великій тварині, як правило, коні.

Імунна система тварини (природна система захисту) виробляє антитіла. Антитіла – це білки, які прилипають до токсинів і здатні нейтралізувати їх наслідки. Потім антитіла виводять з тварини (не завдаючи шкоди цьому), очищають і зберігають до необхідного.

У деяких людей антигенами може спричинити серйозну алергічну реакцію, яка називається анафілаксією, тому важливо стежити за тим, як ви отримуєте це лікування.

Внаслідок ризику анафілаксії, антивеному слід призначати лише кваліфікований медичний працівник.

Медична увага

У випадках, коли укус змій є серйозним, і ваш кров’яний тиск значно знизився, вам може знадобитися внутрішньовенна рідина (у вену в руці). Вам також може знадобитися переливання крові, якщо ви втратили багато крові.

Антивіруси

Відновлення

Час відновлення укусів змій може відрізнятися залежно від виду змій, що беруть участь.

У більшості випадків діти, вкушені суматором, повністю одужують від одного до двох тижнів. Дорослим зазвичай потрібно більше трьох тижнів, щоб повністю відновитись, а четверта – від одного до дев’яти місяців.

Під час періоду відновлення ви можете зіткнутися з епізодами болю та набряків у ділянці вашого тіла. Ці симптоми, як правило, можна контролювати шляхом зняття протизапальних засобів, таких як парацетамол, і продовжують виконувати кінцівку.

Якщо ви подорожуєте в район, де існує ризик вкуси змії, переконайтеся, що ви знаєте, як зв’язатися з невідкладними медичними службами в цій країні.

Подорожуючи за кордон, нести аптечку, яка містить ліки, такі як знеболюючі засоби, антацидні засоби (для травлення) та регідратація пакетиків (для діареї). Також слід включати штукатурки, неприкріплені пов’язки та пов’язки, репеленти від комах і сонцезахисний крем.

Читайте більше медичних порад під час подорожі за кордон.

Той, хто був укушений змією, може потрапити в шоку. Шок – загрозливий для життя стан, що виникає, коли в організмі є недостатня кількість кисню.

Шок повинен завжди розглядатися як невідкладна медична допомога, і вам слід зателефонувати за номером 999, щоб негайно просити швидку допомогу.

Перша допомога за кордоном

Симптоми шоку включають

Шок

Зателефонувавши на швидку допомогу, покладіть людину вниз і підніміть і підтримайте їх ноги. Використовуйте пальто або ковдру, щоб тримати їх теплим.

Дізнайтеся більше про те, як лікувати шоку.

11/08 /

11/08 /

Консультування для людей, які виїжджають за кордон. Отримайте факти про малярію, про вакцинацію від подорожей, про EHIC, про страхування на виїзді, про виклик DVT та відставання в літаках