Зламана нога

Поламана нога (перелом ноги) буде сильно болючою, може бути набрякла або пошкоджена. Ви зазвичай не зможете ходити по ньому.

Якщо це сильний перелом, нога може бути непарною, а кістка навіть може витиснутись із шкіри.

Там, можливо, був звук “тріщини”, коли нога була порушена, а шок і біль зламання ноги можуть спричинити відчуття слабкості, запаморочення або захворювання.

Якщо ви думаєте, що ти чи хтось інший розбив ногу, негайно перейдіть до найближчого відділу аварій та надзвичайних ситуацій (A & E). Зателефонуйте за номером 999 для швидкої допомоги, якщо травма важка, або ви не зможете швидко добратися до A & E.

Поки ви потрапляєте в A & E або чекаєте швидкої допомоги

Якщо людина блідий, холодний і потний (в шоці), ляжте їх і ретельно відкладайте ноги над рівнем серця, щоб покращити їх кровотік. Піднімаючи зламану ногу, переконайтеся, що вона тримається прямо і підтримується подушкою. Тримайте їх теплим і спокійним, поки не можете отримати медичну допомогу.

Що робити

По-перше, лікар дасть вам болезаспокійливу дію і може зафіксувати шину для вашої ноги, щоб захистити її в положенні та запобігти подальшому пошкодженню. Для сильного болю, вам може бути дано знеболюючого газу через маску для обличчя або ліки через капель в вену. Рентген часто необхідний для оцінки переломів.

Якщо зламана кістка все ще знаходиться в положенні, вам зазвичай потрібно лише штукатурка. Це тримає кістку на місці, щоб вона змогла зцілити. Якщо виникає велика кількість набряків, ви можете просто поставити шину або кинути навколо задньої половини ноги, поки набряк не знизиться. Повне кастинг може бути встановлений через кілька днів.

Вам можуть бути надані знеболюючі препарати для прийому додому та інформація про те, як доглядати за вашим акті. Дізнайтеся більше про те, як доглядати за штукатуркою.

Якщо кістки невірно розташовані, лікарю або хірургу, можливо, знадобиться повернути їх на місце. Це відоме як “скорочення”.

Седативні засоби іноді забезпечуються перед процедурою, а локальний або регіональний анестетик використовується для зневаги ділянки перерви. У деяких випадках потрібна загальна анестезія (це означає, що ви будете спати під час процедури).

Після того, як кістки знаходяться у правильному положенні, можна нанести штукатурку (див. Вище).

Як обробляється зламана нога

Тяжкі переломи часто лікуються хірургічними операціями для згладжування та виправлення розбитих кісток. Хірурги можуть фіксувати кістки металевими дротами, пластинами, гвинтами або стрижнями. Пластини, гвинти та стрижні, як правило, залишаються на місці назавжди, якщо вони не стануть проблемою, тоді як дроти будуть видалені через 4-6 тижнів після операції.

Іноді зовнішня рама (зовнішній фіксатор) прикріплюється до зламаних кісток металевими штифтами, щоб допомогти зберегти їх у місці. Це видаляється після того, як перелом вилікувався.

Після хірургічного втручання гіпсовий литий може бути застосований для захисту ноги (див. Вище).

Для вас буде призначено відвідування клініки перелому, тому спеціалісти-ортопедичні лікарі зможуть стежити за вашим перелом. Перше призначення, як правило, забронюється протягом тижня-двох після того, як ви вийшли з лікарні.

Наступні зустрічі

Тяжкі переломи, як правило, заживають протягом трьох-шести місяців, але можуть вимагати наступні призначення кожні кілька місяців протягом року або більше після цього. Додаткові рентгенівські промені часто необхідні для перевірки, наскільки добре ваша нога зцілюється.

Вам буде дано порада вашого лікаря про те, скільки ви повинні рухати ногу і коли ви можете покласти вагу на це.

Це займає від шести до восьми тижнів, щоб незначний перелом вилікувати. У цей час вам, ймовірно, треба буде використовувати милиці або інвалідну коляску, поки не можна знову поставити вагу на ногу. Вам буде показано, як безпечно використовувати будь-яке мобільне обладнання, яке ви надаєте.

Відновлення від зламаної ноги

Більш суворі переломи можуть тривати від трьох до шести місяців, щоб повністю зцілити. Деякі можуть тривати навіть довше.

Лікарня може рекомендувати регулярні призначення фізіотерапії, щоб допомогти вам підтримати або відновити сили м’язів, рух і гнучкість. Це включатиме конкретні вправи, які потрібно виконати до і після відтворення.

Не намагайтеся поспішати з вашим відновленням, повернувшись до звичайної діяльності занадто швидко, оскільки зламана кістка може не повністю зцілюватися, навіть коли біль вийшов. Дотримуйтесь поради вашого лікаря, який, швидше за все, рекомендує поступово збільшувати кількість вашої ноги з часом.

Ви не повинні їздити під час трансляції. Уточнюйте пораду свого лікаря про те, коли ви можете їхати знову.

Для більшості людей зламана кістка буде зцілюватися протягом декількох місяців, і не буде жодних додаткових проблем.

Проте іноді можуть виникати ускладнення. До них відносяться

Можливі ускладнення

Інколи може знадобитися подальша операція, якщо кістка не заживає правильно. Це може статися, якщо кістка не вирівняється правильно під час операції, ви надаєте надто велику вагу на кістку, перш ніж вона зцілюється, перелом важкий, якщо у вас є діабет або ви курите під час відновлення.

Деякі зламані кістки є більш серйозними, ніж інші – це залежить від місця перелому, як зламалася кістка і чи є якась шкода навколишнім тканинам. Найбільш поширеними видами руйнування є

Види переломів

31/07 /

31/07 /

Дізнайтеся, коли потрібно підійти до A & E та які інші послуги пропонують термінову допомогу

Дізнайтеся, як фізіотерапія може сприяти зцілення та добробуту