Заїкання – знаки

Зайворіння у маленьких дітей зазвичай передбачає деякі очевидні зовнішні ознаки, а також деякі менш очевидні ознаки.

Проблеми, як правило, стають очевидними, коли ваша дитина все ще навчається говорити, більшість кивок, що розвиваються від двох до п’яти років.

Ви можете лише помітити, що проблема поступово розвивається, хоча в деяких випадках заїзд може початися раптово.

Типові знаки

Зовнішні ознаки заїкання можуть включати в себе

Зухвалість може бути гіршим у ситуаціях, коли дитина усвідомлює свою мову, і може намагатися важче не засміятися. Ці ситуації можуть включати в себе

Пов’язана поведінка

Дитина з задишкою може також розвивати деякі пов’язані з ними фізичні форми поведінки, які можуть включати небажані фізичні рухи, такі як блискавка очей, тремтіння губ, гримікування, натискання пальців або штампування ніг.

Менш очевидні ознаки заїкання можуть включати в себе

Деякі діти, які задихаються, також можуть дратувати або дратувати інших дітей через їх мовленнєві труднощі.

Це є спільним для маленьких дітей мати деяку тимчасову труднощі з їхньою промовою. Це не обов’язково означає, що у них є заїкання. Тим не менш, завжди краще рано звертатися до поради, якщо це не просто період невластивої (“тупої”) мови.

Доброю людиною, з якою можна спочатку зв’язатися, може бути ваш лікар, який може обговорити ваші турботи з вами, і, якщо необхідно, звернеться до фахівця з мовного та лінгвістичного терапевта. Крім того, багато мовних та мовних послуг приймають самостійні реферали від пацієнтів та батьків.

Ви можете зв’язатися зі службою підтримки британської асоціації “Заїхати” за телефоном 0845 603 2001 за порадою щодо отримання допомоги та інформації про послуги, доступні у вашому регіоні.

Можливо, вам варто звернутися за порадою, якщо ви дорослий із зухвалістю, і це суттєво впливає на ваше соціальне та робоче життя.

Коли звернутися за порадою

Як допомогти розвинути мову своєї дитини, а також поради щодо проблем з мовою та двомовних дітей