Запах тіла

Запах тіла, також відомий як бромгідроз, – це неприємний запах, який може виникнути при поті.

Сам потік не пахне. Неприємний запах утворюється бактеріями на шкірі, які розщеплюють поті в кислоти.

У людському тілі є 3-4 мільйони потових залоз. Два види поту потужності

Піт, який виробляється еккриновими залозами, звичайно без запаху, хоча він може пахнути, якщо бактерії починають розбивати його.

Це може також мати наслідковий запах, якщо ви споживаєте певні продукти харчування та напої, такі як часник, спеції та алкоголь, а також деякі типи ліків, такі як антидепресанти.

Однак це апокринні залози, які в основному відповідають за запах тіла, тому що вони виробляють поту, що містить високий вміст білка, який легко розщеплювати бактерії.

Потові залози

Люди, які надмірно потішають від акокринних залоз або мають багато бактерій на шкірі, мають тенденцію мати гірший запах тіла.

Той, хто досяг статевого дозрівання (коли розвиваються потовиділі акокрини), може викликати запах тіла. Чоловіки, швидше за все, мають запах тіла, тому що вони, як правило, піт більше, ніж жінки.

Речі, які можуть призвести до гіршого запаху тіла, включають в себе

Найкращий спосіб уникнути запаху тіла – зберегти ділянки вашого тіла, які мають схильність до пітності чистими і вільними від бактерій.

Використовуйте мило, щоб мити кожен день, приділяючи особливу увагу областям, які виробляють найпотужніші поду, такі як ваші пахви, область геніталій і ноги. Миття вимиває потіння і зменшує кількість бактерій на шкірі. Також допоможуть регулярно змінювати та прати вашу одяг.

Використання антиперспіранту або дезодоранту щоденно допоможе запобігти запаху тіла. Антиперспіранти працюють, зменшуючи кількість потів, вироблених вашим тілом. Дезодоранти використовують парфуми, щоб маскувати запах поту.

Хто отримує запах тіла?

Регулярне гоління під пахвами також може допомогти зменшити запах тіла. Волосся в пахвових палицях стримує поту та запах, забезпечуючи ідеальні умови для множення бактерій.

У дуже важких випадках запаху тіла може бути можливими варіанти операції або лікування ботулінічним токсином.

Дізнайтеся більше про те, як лікувати запах тіла.

Гіпергідроз – це стан, коли людина потіє надмірно і набагато більше, ніж тіло, потрібно регулювати температуру.

Управління запахом тіла

Якщо у вас гіпергідроз, у вас також можуть бути запальні ноги (броммоз). Спритні ноги викликані носінням взуття та шкарпеток, які запобігають випаровуванню або поглиненню пот, що привертає бактерії.

Надмірне потовиділення може спричинити страждання людей, але є хороші методи лікування

Важке потовиділення і пахне ноги

Жахливі ноги не дуже веселі для когось, але є прості кроки, щоб переконатися, що ви залишаєтеся свіжим

Тримеліламінурія, генетичний розлад, що викликає сильний запах тіла, як правило, описаний як гниючий рибок