Запах тіла – лікування

Надмірне потовиділення та запах тіла є неприємною проблемою, яка може вплинути на довіру та самооцінку людини.

Проблему запаху тіла, як правило, можна управляти, позбавившись надмірних шкірних бактерій, які несуть відповідальність за запах, і зберігати шкіру в ураженій місцевості (як правило, в пахвових порожнинах) чистою і сухою.

Нижче наведено різні методи лікування запаху тіла. Ви також можете ознайомитись з підсумками плюсів і мінусів процедур для запаху тіла, що дозволяє порівнювати ваші варіанти лікування.

Поради щодо самообслуговування

Ваші пахвами містять велику кількість апокрінних залоз, які відповідають за вироблення запаху тіла.

Зберігання ваших пахв чистим і вільним від бактерій допоможе зберегти запах під контролем. Наведені нижче поради допоможуть вам досягти цього

Дезодорант та антиперспирант

Активні інгредієнти, що використовуються в антиперспірантах та дезодорантах, відрізняються, тому ви можете виявити деякі ефективніші, ніж інші.

Дезодоранти працюють, використовуючи парфуми, щоб маскувати запах поту. Антиперспіранти містять хлористий алюміній (див. Нижче), що зменшує кількість поту, вироблений вашим тілом.

Якщо у вас сильно потієшся, використовуйте антиперспіранти, оскільки вони мають тенденцію бути більш ефективними.

Алюмінієвий хлорид є активним інгредієнтом у більшості антиперспірантів. Це допомагає запобігти виробництву поту.

Якщо вищезгадана порада щодо самообслуговування не покращує запах тіла, вам може знадобитися більш сильний антиперспірант, який містить більше хлориду алюмінію.

Ваш лікар або фармацевт може рекомендувати відповідний продукт і порадити про те, як часто ви повинні його використовувати.

Розчини хлориду алюмінію, як правило, застосовують щоночі перед сном і змивають вранці. Це тому, що ви припиняєте потовиділення під час сну, тому розчин може просочитися у ваші потові залози і блокувати їх. Це зменшує, наскільки ти потієш на наступний день.

Хірургія

Оскільки розчин хлориду алюмінію починає діяти, ви можете використовувати його рідше (кожну іншу ніч або один або два рази на тиждень).

Ботулінічний токсин

Запах тіла та медичні умови

Хірургічне втручання може бути рекомендоване для важкого запаху тіла, який не можна лікувати за допомогою засобів самопідготовки та позабіржових продуктів.

Один тип хірургії включає в себе видалення невеликої ділянки шкіри з вашої пахви і тканини трохи нижче. Це позбудеться від найбільш важких потових залоз.

Можливо, також можна витягнути потові залози з більш глибоких шарів шкіри за допомогою липосакції – техніки, яка часто використовується для видалення небажаного жиру в організмі.

Інший варіант – це тип хірургії, що називається ендоскопічна торакальна симпатектомія (ETS), яка використовує хірургічне введення ключів для знищення нервів, що контролюють потовиділення.

Під час ЕТС, хірург зробить дві або три невеликі розрізи під кожною рукою. Крихітна камера (ендоскоп) буде вставлена ​​через один з розрізів, тому хірург зможе побачити усередину вашої пахви на моніторі.

Хірург вставляє невеликі хірургічні інструменти через інші розрізи, дозволяючи їм розрізати нерви. Як альтернатива, тонкий електрод, який випромінює електричний струм, буде використовуватися для руйнування нервів.

Ризики, пов’язані з ЕТС, включають в себе пошкодження сусідніх артерій або нервів, а також компенсаторне потовиділення (підвищена пітливість з інших ділянок тіла). Ви повинні заздалегідь обговорити ризики процедури з вашим хірургом.

Дізнайтеся більше про те, як лікується надмірне потовиділення.

Ботуліничний токсин, який часто називають ботоксом, є ще одним можливим лікуванням людей з надмірним потовиділенням під понімиванням.

Ботулінічний токсин – це потужна отрута, яку можна безпечно використовувати в хвилинні дози. Між у 12 і 20 ін’єкцій ботулінічного токсину виробляють у постраждалих ділянках тіла, таких як пахви, руки, ноги або обличчя.

Токсин працює, блокуючи сигнали від вашого мозку до потових залоз, зменшуючи кількість виробленого поту. Процедура триває 30-45 хвилин, а ефекти ботулінічного токсину зазвичай тривають від двох до восьми місяців. Після цього часу буде потрібно подальше лікування.

Наявність лікування ботулінічним токсином на бані може широко варіюватися, і вона може бути недоступною у вашій місцевості. Вам може знадобитися відвідати приватну косметичну клініку для лікування. Ціни можуть відрізнятися залежно від площі тіла, що лікується (лікування обох пахв коштує близько 400 фунтів стерлінгів). Перед початком лікування перевірте вартість.

Деякі медичні умови можуть спричинити потіння по-різному.

Наприклад, фруктовий запах іноді може бути ознакою цукрового діабету, тоді як відбілювач-подібний запах може свідчити про захворювання печінки або нирок. Подивіться свого лікаря, якщо ви помітили зміни в запаху тіла.

03/07 /

03/07 /

Надмірне потовиділення може спричинити страждання людей, але є хороші методи лікування