Заміна гіп – ризики

Найпоширенішим ускладненням заміщення стегон є те, що з суглобами щось трапляється не так, що відбувається приблизно в 1 з 10 випадків.

Нижче наведено кілька типів спільних несправностей.

Найпоширенішою проблемою, яка може виникнути в результаті заміни стегон, є розпушування суглоба. Це може бути спричинено тим, що вал протеза стає вільним у порожнині стегна кісток або через витончення кістки навколо імплантату.

Спільні проблеми

Розпушування суглоба може відбутися в будь-який час, але це зазвичай відбувається через 10-15 років після первісної операції.

Ознаки того, що суглоб впав, – це біль і відчуття, що суглоб нестабільний.

Серйозні ускладнення

Інша операція (хірургія ревізії) може бути необхідною, хоча це неможливо виконати у всіх пацієнтів.

У приблизно 3% випадків кульшового суглоба може вийти з його розетки. Це, швидше за все, відбудеться в перші кілька місяців після операції, коли стегна все ще зцілюють.

Потрібно провести подальшу хірургічну операцію, щоб повернути суглоб на місце.

Ще одним поширеним ускладненням хірургії заміщення тазостегнового суглоба є знос штучних роз’ємів. Частинки, що носили штучні поверхні суглобів, можуть поглинатися оточуючими тканинами, що призводить до розпушення суглоба.

Якщо на рентгенограмі помічено зношування або розпушування, ваш хірург може вимагати регулярних рентгенівських променів. Залежно від тяжкості проблеми, вам може порадити про подальшу операцію.

Там були повідомлення про метал-на-металі імплантатів носити швидше, ніж очікувалося, і викликає ускладнення. Регуляторне агентство з лікарських засобів та продуктів медичного обслуговування (MHRA) радить, що конкретні металеві на металі імплантати повинні бути перевірені на один раз. Ви можете проконсультуватися зі своїм лікарем для подальшої консультації, якщо у вас виникли проблеми щодо заміни суглобів, або не знаєте, який тип вам є.

Для отримання додаткової інформації ознайомтеся з порадами Q & A щодо імплантатів на метал-на-металі.

М’які тканини можуть затвердіти навколо імплантату, що призводить до зменшення рухливості. Це, як правило, не болісно, ​​і його можна запобігти за допомогою медикаментозної чи променевої терапії (швидка та безболісна процедура, під час якої контрольована доза опромінення спрямована на тазостегновий суглоб).

Серйозні ускладнення заміни тазостегнового шару нечасті, зустрічаються менш ніж у 100 випадках.

Вони описані нижче.

Існує невеликий ризик розвитку тромбу в перші кілька тижнів після операції.

Є два основних місця тромбу може розвинутися

Симптоми ДГТ включають в себе

Симптоми легеневої емболії включають в себе

Якщо ви підозрюєте, що у вас є один з цих типів тромбів, слід негайно звернутися до лікаря або лікаря, який відповідає за вашу турботу. Якщо це неможливо, зателефонуйте 111 або своєму місцевому службі поза часом.

Щоб знизити ризик утворення згустків крові, вам можуть бути призначені препарати для зниження крові, такі як варфарин, або попросити носити компресійні панчохи.

Існує завжди невеликий ризик того, що деякі бактерії можуть пробитися в тканину навколо штучного тазостегнового суглоба, викликаючи інфекцію.

Симптоми інфекції включають в себе

Негайно зверніться за медичною допомогою, як зазначено вище, якщо ви вважаєте, що у вас може бути інфекція.

20/07 /

20/07 /

Дізнайтеся, як працюють лікарні, чи є вони безкоштовними і як вибрати, і лікарню, яка найбільше відповідає вашим потребам