Еректильна дисфункція (імпотенція) – діагностика

Еректильна дисфункція (ЕД) часто діагностується лікарем. Вони поговорить з вами про вашу ситуацію і можуть провести фізичний огляд.

Ваш лікар може вас запитати

Якщо ви не хочете поговорити зі своїм лікарем щодо еректильної дисфункції, можете відвідати поліклініку генітарію (ГУМ). Ви можете знайти найближчу клініку GUM на веб-сайті Британської асоціації по сексуальному здоров’ю та ВІЛ (BASHH).

Сексуальна історія

Вас також попросять про вашу сексуальну історію. Спробуйте не збентежитися, оскільки еректильна дисфункція є загальною проблемою. Ви можете запросити чоловічого лікаря за вашою операцією, якщо хочете.

Вас можуть запитати

Оцінка серцево-судинної системи

Еректильна дисфункція, яка постійно трапляється, може свідчити про основну фізичну причину.

Еректильна дисфункція, яка виникає лише тоді, коли ви намагаєтесь займатися сексом, може свідчити про психологічну (психічну) причину.

Ваш лікар може оцінити ваше серцево-судинне здоров’я. Суцільні судини є загальною причиною еректильної дисфункції та пов’язані з серцево-судинними захворюваннями (стани, які впливають на серце і кровообіг).

Ваш лікар може

Фізичне обстеження вашого члена може бути здійснене, щоб виключити анатомічні причини (умови, які впливають на фізичну структуру вашого члена).

Якщо у вас є симптоми збільшеної простати, такі як слабке або неправильне сечовипускання, можна запропонувати цифровий ректальний аналіз (DRE).

Аналізи крові також дозволяють перевірити наявність основних стану здоров’я. Наприклад, вимірювання рівнів гормонів, таких як тестостерон, може виключати гормональні умови, такі як гіпогонадизм (аномально низький рівень тестостерону).

Фізичні обстеження та тести

У деяких випадках ви можете звернутися до фахівця для подальшого тестування. Це може статися, якщо ви надзвичайно молоді, щоб зазнати еректильної дисфункції, оскільки це рідко в чоловіків до 40 років.

Подальше тестування

Психологічна оцінка

Інтеркавернозний ін’єкційний тест передбачає ін’єкцію штучного (синтетичного) гормону у ваш пеніс для збільшення кровотоку. Це допомагає оцінити будь-які аномалії вашого члена та планувати операцію.

Якщо ін’єкція не призводить до ерекції, це може означати проблему кровопостачання вашого члена. У деяких випадках вам також може знадобитися ультразвукове сканування.

Ці спеціалізовані тести включають ін’єкційний барвник у кровоносні судини вашого пеніса та вивчення барвника на сканері. Вони, імовірно, будуть використовуватися, якщо ви розглядаєте операцію або якщо виявлено проблему з вашими кровоносними судинами.

Якщо причина вашої еректильної дисфункції вважається психологічною, вас можуть звернутися за психологічною оцінкою.

Погана дієта, відсутність фізичних вправ і паління є основними правопорушниками за високим рівнем смертності Великобританії від серцевих захворювань

Чому важливо відкрито говорити своєму партнерові про секс і про те, як почати розмову