Енкопрезія (забруднення одягу у дітей)

Енкопріоз – це термін медичного призначення для дітей, які пройшли навчання з туалету (віком від чотирьох або більше років), забруднюючи одяг. Загрязнення зазвичай відбувається протягом дня, коли дитина пробуджується та активно.

Незважаючи на те, що батьки можуть вважати це розчаруванням, енкопрез дуже рідко вважається причиною того, що дитина неправильно живе. Вони, як правило, не можуть це допомогти, і деякі діти можуть навіть не зрозуміти, що вони мали аварію.

Діти, які мають цю проблему, можуть почувати себе соромно, винними, розчарованими або злий, і можуть діяти таємно, щоб приховати проблему.

Якщо ваша дитина віком від чотирьох років або старше і забруднює свій одяг, або якщо у вас запор і вимушений пройти стілець, зверніться до свого лікаря.

У той же час ви можете прочитати, щоб дізнатися про можливу причину проблем вашої дитини та про те, як ви можете допомогти їм.

Більшість дітей, які грунтують свої штани, сильно запоті. Вони можуть ігнорувати бажання йти в туалет і “триматися”, щоб уникнути болю при проходженні стільця.

Чому моя дитина це робить?

Це призводить до випорожнення фекалій – коли великий твердий стілець застряє в їх прямій кишці (зворотний прохід) і починає розтягувати і послаблювати навколишні стінки м’язів. Потім водянисті стільці виходять з-під цієї блокади.

Спочатку ви можете просто помітити смужки у нижній білизні вашої дитини і припустити, що вони не витирають належним чином, але вони, як правило, погіршуються і можуть призвести до повного руху кишечника в нижній білизні.

Діти, які не отримують достатньо клітковини та рідин у своєму раціоні, можуть мати ризик запору. Проте погана дієта рідко є причиною запору у дитинстві.

Запор також може бути пов’язаний з недостатньою підготовкою до туалету чи навчанням у туалеті в ранньому віці. Постійно втручаючись, коли ваша дитина використовує туалет, може змусити їх відчувати турботу про це і не хочуть їхати, що тільки ускладнює проблему.

Для отримання додаткової інформації, прочитайте про причини запору.

Ваш лікар може захотіти фізично оглянути вашу дитину, щоб дізнатись, чи вони мають фекальне ураження. Це зазвичай просто передбачає відчуття живота вашої дитини.

Як моя ГБ буде діагностуватись і лікуватись?

Іноді потрібний рентген, щоб побачити, скільки табуретів у кишечнику вашої дитини, і щоб побачити, чи їх кишечник збільшився в результаті.

Якщо ваша дитина має фекальне ураження, першим кроком є ​​призначити проносні засоби, щоб позбутися їх кишечника від твердого, збереженого стільця та запобігання подальшому запорам. Вашій дитині також потрібно буде стежити за збалансованим харчуванням і рекомендувати регулярно проходити табуретки.

Ці процедури більш детально описані нижче.

Ваш лікар може призначити осмотичний слабітель, такий як макрогол, який є пакетом порошку, який розчиняється у воді, щоб ваша дитина могла пити.

Це збільшує кількість рідини у кишці вашої дитини, щоб пом’якшити їх впливові стілець та стимулювати їхнє тіло виштовхувати їх.

Ваш лікар або медсестра розкажуть, скільки пакети, необхідні для вашої дитини щодня, і скільки води потрібно додати до порошку. Після того як порошок був змішаний з водою, ви можете додати фруктовий сік або сквош для покращення смаку.

Почнемо з того, що ваша дитина буде отримувати більшу дозу для очищення кишки (дезінфекція), а потім зменшення дози для підтримки регулярного спорожнення кишечника. Ваш лікар скаже вам, коли зупинити ліки, але це буде після того, як дозування поступово зменшуватиметься.

Якщо ви зупините проносні засоби різко або до того, як ваш лікар рекомендує, кишка може не відновитися до свого звичайного розміру та функції, а ваша дитина може знову стати запором.

Деяким дітям, можливо, доведеться продовжувати приймати проносні засоби протягом декількох років, а кілька дітей довше, щоб повністю вилікувати їх запор.

Лікування, щоб позбутися від удару стільця, спочатку може збільшити біль у вашої дитини та біль у животі, але важливо дотримуватися курсу, запропонованого вашим лікарем.

Немає ніяких доказів, що підтверджують загальну думку про те, що використання слабіючих препаратів дає “ледачу кишку”.

Дізнайтеся більше про Movicol, включаючи його побічні ефекти.

Ваша дитина повинна мати збалансовану дієту, яка включає в себе безліч білків – фруктів, овочів і цільнозернових продуктів, таких як хліб із цільного борошна та макарони. Вони також повинні пити багато рідини.

Прочитайте про 5 ДЕНЬ та вашу родину.

Діти з хронічними (довготерміновими) запорами, як правило, не мають нічого фізично неправильного з ними, але це може зайняти деякий час, щоб виправити проблему, тому будьте терплячі.

Спробуйте звести до мінімуму стрес або конфлікт, пов’язаний із використанням туалету.

Створіть звичайну програму, де, наприклад, вони сидять у туалеті через 5-10 хвилин після сніданку і знову після обіду кожен день.

Будьте позитивними та обнадійливими щодо цієї процедури. Також заохочуйте вашу дитину піти до туалету, як тільки у них є бажання піти.

Це може допомогти скласти щоденник рухів кишечника вашої дитини, пов’язаний із системою винагороди.

13/01 /

13/01 /

Дізнайтеся про симптоми запорів у дітей, і що ви можете зробити, щоб допомогти вашої дитини, якщо вони запоті