Ендокардит – Діагностика

Щоб діагностувати ендокардит, ваш лікар уважно подивиться на вашу історію хвороби, приділяючи особливу увагу будь-яким проблемам, які могли мати ваші серця.

Якщо взяти історію хвороби, то й ваш лікар може визначити, чи пройшли будь-які недавні медичні процедури, які можуть спричинити ризик розвитку ендокардиту, наприклад, операції на серцевих клапанах.

Ваш лікар буде перевіряти симптоми ендокардиту, такі як лихоманка або вузлики (дрібні шматочки) на пальцях та пальцях пальців.

Медичний огляд

Вони також слухають ваше серце, використовуючи стетоскоп, щоб побачити, чи ви розробили серцевий шум. Серцевий шум – це місце, в якому у серцебиття є додатковий чи незвичний звук, викликаний порушенням кровотоку через серце.

Симптоми ендокардиту аналогічні симптомам інших станів, тому важливо, щоб інші можливі причини були виключені. Іноді вас можуть віднести до подальших випробувань.

Аналізи крові

Аналізи крові можуть використовуватися для діагностики ендокардиту або для визначення найбільш ефективного лікування. Аналізи крові можуть включати в себе

Випробування на ЕРЗ та СРР можуть використовуватися для перевірки на запалення. Близько 90% пацієнтів з ендокардитом мають підвищену ШОЕ або СРР.

Дізнайтеся більше про різні типи аналізу крові.

Ехокардіограма використовує звукові хвилі для сканування вашого серця. Хвилі можуть створювати точні зображення серцевого м’яза, камер та клапанів. Це дозволяє вашому лікарю більш уважно вивчити структуру та функції вашого серця.

Ехокардіограма часто використовується для перевірки будь-яких скупчень бактерій, які можуть сформуватися, і можуть допомогти виявити інфіковану або пошкоджену серцеву тканину.

Ці сканування можна виконувати будь-яким з них

Відлуння від перегрівання дозволяє отримати набагато чіткі уявлення про ваше серце, оскільки саме стілець знаходиться позаду серця.

Ехокардіограма

Комп’ютерна томографічна (КТ) сканування використовує рентгенівські промені для зйомки зсередини вашого тіла. Потім комп’ютер використовується для об’єднання зображень.

Комп’ютерна томографія (КТ) сканування

КТ-сканування може бути корисним для виявлення будь-яких абсцесів (збірок гнійників), які можуть розвинутися в організмі.

Дізнайтеся, як і чому проводяться аналізи крові