Діарея

Діарея проходить більш слабкий або частіший табуретки, ніж це нормально для вас.

Час від часу це впливає на більшість людей і, як правило, нічого не турбує. Тим не менш, це може бути тривожним і неприємним, поки він не пройде, що зазвичай займає від кількох днів до тижня.

Існує багато різних причин діареї, але інфекція кишечника (гастроентерит) є поширеною причиною як у дорослих, так і у дітей.

Гастроентерит може бути викликаний

Ці інфекції іноді можуть попастися під час поїздок за кордон, особливо в райони з низькими стандартами громадської гігієни. Це відоме як пронос мандрівників.

Діарея також може бути результатом тривоги, харчової алергії, ліків або довготривалих захворювань, таких як синдром подразненого кишечнику (IBS).

Що викликає діарею?

Дізнайтеся більше про причини діареї.

Більшість випадків діареї очищаються через кілька днів без лікування, і вам, можливо, не знадобиться звернутися до лікаря.

Проте діарея може призвести до зневоднення, тому потрібно пити багато рідин – невеликі, часті ковтки води – до тих пір, поки він не пройде. Дуже важливо, щоб діти і маленькі діти не ставали зневодненими.

Ваш фармацевт може запропонувати вам використовувати оральний регідратаційний розчин (ОРС), якщо ви або ваша дитина особливо ризикує зневоднення.

Ви повинні споживати тверду їжу, як тільки ви відчуєте здатність. Якщо ви грудне вигодовуєте або пляшечко годуєте дитину і у вас є діарея, ви повинні спробувати годувати їх як звичайно.

Залишайтеся вдома, до тих пір як принаймні 48 годин після останнього епізоду діареї, щоб запобігти поширенню інфекції іншим.

Що робити, якщо у вас діарея

Препарати для зменшення діареї, такі як лоперамін. Проте, це зазвичай не потрібно, і більшість типів не слід давати дітям.

Дізнайтеся більше про лікування діареї.

Зверніться до свого лікаря або зателефонуйте за порадою, якщо ви турбуєтеся про себе чи свою дитину.

Важливо звернутися до лікаря, якщо діарея особливо часта або важка, або пов’язана з іншими симптомами, такими як

Коли побачити свого лікаря

Ви також повинні звернутися до лікаря, якщо діарея у вашої дитини є особливо наполегливою, оскільки це може бути ознакою більш серйозної проблеми. У більшості випадків діарея повинна проходити протягом приблизно тижня.

Дізнайтеся більше про те, коли звернутися до лікаря та діагностувати діарею.

Діарея часто викликається інфекцією. Ви можете зменшити ризик, дотримуючись високих стандартів гігієни.

Запобігання діареї

Наприклад, ви повинні

Важливо також практикувати гарну їжу та гігієну води під час подорожі за кордон, наприклад, уникати потенційно небезпечної водопровідної води та неповної їжі.

Дізнайтеся більше про запобігання діареї.

Дізнайтеся, що викликає діарею та блювоту у дітей, і як поводитися з нею

Як запобігти харчові отруєння вдома, включаючи E. coli, з порадами щодо безпечності харчових продуктів і перевірки мікроорганізмів

Дізнайтеся, як побити загальні проблеми з травленням, такі як роздуття і розлад шлунка