Діабет 1 типу – живий з

Якщо у вас діабет 1 типу, то вам потрібно буде уважно стежити за своїм здоров’ям.

Турбота про своє здоров’я полегшить лікування діабету і зменшить ризик виникнення ускладнень.

Цукровий діабет 1 типу є довгостроковим станом, що означає, що ви будете регулярно контактувати зі своєю групою із лікування діабету. Розвиваючи добрі стосунки з командою, ви зможете вільно обговорювати свої симптоми чи будь-які проблеми, які ви маєте.

Регулярні огляди

Чим більше вони знають, тим більше вони можуть вам допомогти. Ваш лікар або спеціаліст з лікування діабету також повинен регулярно перевіряти ваші очі, ноги та нерви, оскільки вони можуть також постраждати від діабету.

Ви повинні бути випробувані щорічно, щоб побачити, наскільки добре ваш діабет контролюється в довгостроковій перспективі.

Здорове харчування

Вибірка крові буде взята з вашої руки та тест, відомий як тест HbA1c. Він вимірює кількість глюкози у ваших еритроцитах і дає рівень глюкози в крові протягом попередніх двох-трьох місяців.

Мети HbA1c для більшості людей, хворих на цукровий діабет, нижче 48 ммоль / моль. Є дані, що показують, що цей рівень може зменшити ризик виникнення ускладнень, таких як пошкодження нервів, захворювань очей, захворювань нирок та серцевих захворювань.

HbA1c, менший ніж 58 ммоль / моль, рекомендується для тих, хто має ризик серйозної гіпоглікемії (аномально низький рівень глюкози в крові).

На сайті з діабету більше інформації про тест HbA1c.

Це неправда, що якщо у вас діабет, вам доведеться дотримуватися спеціальної дієти. Ви повинні з’їсти здорову дієту з високим вмістом клітковини, фруктів і овочів, а також низьким вмістом жиру, солі та цукру.

Дізнайтеся більше про здорову їжу.

Різні продукти впливатимуть на вас різними способами, тому важливо знати, що їсти, і коли правильно отримувати глюкозу для інсуліну, який ви приймаєте. Дієтолог діабету може допомогти вам розробити дієтичний план, який можна адаптувати до ваших конкретних потреб.

Регулярні вправи

Людям із діабетом добре вживати вуглеводи. Ваш дієтолог пояснить вам “підрахунок вуглецю” – відповідність вашої потреби в інсуліні та обсягу вуглеводів, які ви їсте або пити.

Не палити

Ліміт алкоголю

Сайт “Діабет” містить більше інформації про здорову їжу і лікарський залік та коригування інсуліну.

Оскільки фізична активність знижує рівень глюкози в крові, дуже важливо регулярно тренуватися, якщо у вас діабет.

Як і будь-який інший, ви повинні робити щонайменше 150 хвилин (2 години 30 хвилин) аеробну активність середньої важкості, наприклад, велосипедні або швидкі прогулянки. Проте, зверніться до свого лікаря або групи з лікування діабету, перш ніж почати нову активність.

Оскільки вплив впливає на рівень глюкози в крові, вам і вашою групі допомоги, можливо, доведеться налаштувати вашу інсулінову терапію або дієту, щоб рівень глюкози в крові стабільний.

Якщо у вас діабет, підвищується ризик розвитку серцево-судинних захворювань, таких як інфаркт або інфаркт.

Окрім підвищення цього ризику, паління також підвищує ризик розвитку багатьох інших серйозних захворювань, пов’язаних із курінням, таких як рак легенів.

Якщо ви хочете відмовитися від паління, ваш лікар може надати вам консультацію, підтримку та лікування, щоб допомогти вам кинути палити.

Дізнайтеся більше про припинення куріння.

Хороша

Якщо у вас діабет, випийте алкоголь помірно (якщо ви п’єте), і ніколи не пийте алкоголь натщесерце. Залежно від кількості, яку ви п’єте, алкоголь може викликати або високий, або низький рівень глюкози в крові (гіперглікемія або гіпоглікемія).

Поглянь на ноги

Алкоголь, що вживає алкоголь, також може вплинути на вашу здатність проводити лікування інсуліном або моніторинг глюкози в крові, тому будьте обережні, щоб не пити надто багато. Рекомендований ліміт алкоголю становить 14 одиниць на тиждень для чоловіків та жінок.

Показано регулярні тестові очі

Дізнайтеся більше про алкогольні блоки.

Людям із тривалою хворобою, такими як діабет 1 типу, рекомендується щорічно отримувати грип, щоб захистити від грипу (грипу). Рекомендовано також пневмококальну вакцинацію, яка захищає від серйозної інфекції, що називається пневмококової пневмонією.

Дізнайтеся більше про самообслуговування.

Наявність діабету означає, що у вас частіше виникають проблеми зі своїми ногами, включаючи виразки стопи та інфекції від незначних порізів і пазух. Це відбувається тому, що глюкоза крові може пошкодити нерви у ваших ногах.

Щоб уникнути проблем зі своїми ногами, тримайте нігті коротким і щоденно мийте ноги, використовуючи теплою водою. Одягайте взуття, яке правильно підходить, і регулярно переглядайте лікар-стоматолог або педиатр (спеціаліст з догляду за стопами), щоб будь-які проблеми були виявлені на ранньому етапі.

Регулярно перевіряйте ваші ноги на скорочення, пухирі або пазурі, тому що ви, можливо, не зможете відчувати їх, якщо пошкоджені нерви у ваших ногах. Зверніться до свого лікаря, якщо у вас є незначна травма ноги, яка не починає лікувати протягом кількох днів.

Сайт Diabetes має більше інформації та порад щодо догляду за вашими ногами.

Якщо у вас діабет типу 1, вам слід запросити, щоб ваші очі були екрадовані один раз на рік, щоб перевірити діабетичну ретинопатію.

Ретинопатія – це стан очей, при якому пошкоджені невеликі кровоносні судини в око. Це може виникнути, якщо рівень глюкози в крові занадто високий протягом тривалого часу (гіперглікемія). Якщо вона не лікується, ретинопатія може призвести до втрати зору.

Дізнайтеся більше про скринінг діабетичного ока.

Якщо у вас діабет, і ви думаєте про те, що ви маєте дитину, це хороша ідея, щоб обговорити це з вашою групою з лікування діабету.

Запланована вагітність дає вам можливість переконатись, що рівень цукру в крові, як можна більш ефективно контролюється, перед вагітністю.

Вам потрібно буде тримати рівень цукру в крові під жорстким контролем, особливо перед тим, як завагітніти і протягом перших восьми тижнів вагітності, щоб зменшити ризик розвитку дитини серйозними вродженими вадами.

Ви також повинні приймати більшу дозу таблеток фолієвої кислоти. Фолієва кислота допомагає запобігти розвитку вашої дитини проблеми зі спиною мозку. Тепер лікарі рекомендують, щоб всі жінки, які планують мати дитину, приймати фолієву кислоту. Жінкам, хворим на цукровий діабет, рекомендується приймати 5 мг на день до 12 тижнів вагітності (доступно лише за рецептом).

Ви також повинні перевірити свої очі. Ретинопатія (див. Вище) впливає на кровоносні судини в очах і є ризиком для всіх людей, хворих на цукровий діабет. Вагітність може надати додатковий тиск на маленькі судини у ваших очах, тому важливо лікувати ретинопатію, перш ніж вагітність.

Ваш лікар або спеціаліст з лікування діабету може дати вам додаткову консультацію. Діабет також надає більш корисну інформацію про вагітність і діабет, щоб допомогти вам отримати вагітність до здорового початку.

Ви будете найкращим чином обладнані для управління діабетом, якщо вам буде надано інформацію та освіту під час діагностики, а потім на постійній основі.

Національний інститут здоров’я та догляду (NICE) наполегливо рекомендує всім особам, які страждають на цукровий діабет, запропонувати структуровану програму навчання пацієнтів, надаючи інформацію та освіту, щоб допомогти їм піклуватися про себе.

Це дає людям найкращі шанси на розвиток навичок, необхідних для ефективного лікування свого стану, підтримання рівня глюкози на нормальному рівні та запобігання довготривалим ускладненням. Це також знижує ризик розвитку гіпоглікемії (низький рівень глюкози в крові).

Структуроване навчання пацієнтів означає, що це плановий курс

Для діабету 1 типу існує національна програма навчання пацієнтів, яка називається “Регулювання дози для нормального харчування” (DAFNE).

DAFNE – курс, оснований на навичках, де люди з діабетом 1 типу вчаться регулювати свою дозу інсуліну відповідно до того, що вони їдять, а не їсти, щоб відповідати їхнім дозам інсуліну.

Існує також кілька навчальних програм для місцевих освітніх закладів освіти, багато з яких працюють над розробленням критеріїв структурованої освіти. Попросіть свою групу з лікування діабету щодо навчальних програм для дорослих, які вони надають.

Для батьків, чий дитина діагностується в усьому світі, робота з вихованням дітей стає ще жорсткішою.

Незважаючи на те, що діагноз діабету 1-го типу призведе до встановлення діагнозу, звикання до лікування та внесення змін у повсякденне життя, ваша дитина все ще може вести нормальне і здоровий спосіб життя.

Нижче наведено деякі корисні поради від діабету для батьків дітей із діабетом

Сайт “Діабет” містить більше інформації та порад щодо вашої дитини та діабету.

Вагітність шоу

Багато людей вважає за доцільне спілкуватися з іншими людьми в аналогічній ситуації, і ви можете отримати підтримку від групи для людей з діабетом.

Освітні шоу

Організації пацієнтів мають місцеві групи, де ви можете зустрічати інших людей, яким було поставлено діагноз.

Структуроване навчання пацієнтів

Сайт з діабету дозволяє знайти місцеву групу підтримки місцевого діабету. Якщо ви хочете безпосередньо звернутися до навченого консультанта, ви можете зателефонувати за лінією допомоги Diabetes UK за номером 0345 123 2399 або на електронну адресу careline@diabetes.org.uk.

Фонд досліджень неповнолітніх діабів (JDRF) також проводить регулярні місцеві заходи.

Якщо ваш діабет контролюється лікарським засобом, ви маєте право на безкоштовні рецепти та огляди очей.

Деякі люди, які страждають на діабет, можуть отримувати допомогу в разі втрати працездатності та втрати працездатності, залежно від впливу цього стану на життя.

Основними групами, які можуть претендувати на соціальні виплати, є діти, люди похилого віку, люди з обмеженими можливостями для навчання або проблеми з психічним здоров’ям, а також ті, хто має ускладнення діабету.

Люди старше 65 років, які є важкими інвалідами, можуть претендувати на допомогу за інвалідністю, яка називається “Відвідувальна допомога”.

Вихователі також можуть мати право на певну вигоду, залежно від їх участі в піклуванні про особу, яка страждає на цукровий діабет.

Персонал вашого місцевого бюро консультацій громадян (CAB) може перевірити, чи отримуєте ви всі переваги, які ви маєте право. І вони, і медсестра, що спеціалізуються на діабеті, також повинні мати можливість надати вам поради щодо заповнення форм.

GOV.has більше інформації про переваги, а на веб-сайті діабету є додаткові поради стосовно допомоги по інвалідності (DLA).

Дізнайтеся про скринінг діабетичного ока та чому це ключова частина лікування діабету

Діабет може мати серйозні наслідки для здоров’я, включаючи хвороби серця та сліпоту. Але при ретельному управлінні ви можете зменшити свій ризик

Якщо у вашої дитини діагностується діабет, ви можете почувати себе перевантаженими, злісними або стурбованими. Команда допомоги діабетам може допомогти

Керівництво, включаючи дієту, подорожі з ліками, вакцини, страхування та консультації з питань авіаперевезень

Як діабет типу 1 та 2 типу може вплинути на вас і вашу дитину, а також на гестаційний (вагітність) діабет

Послуги

Місцезнаходження

12/08 /

12/08 /

Дізнайтеся, як отримати звернення до ГП, включаючи поради щодо інших послуг, доступ до яких можна отримати через свого лікаря

Діабет та дитяча шоу

Допомога та підтримка шоу

Показана фінансова підтримка та вигоди