Домашня обробка кисню

Домашня киснева терапія, також відома як домашня киснева терапія, передбачає дихання в повітрі, що містить більше кисню, ніж звичайно, з циліндра або машини у вашому домі.

Лікування киснем може призначатися для людей із серцевими або легеневими станами, що спричиняє низький вміст кисню у їхній крові. Низький вміст кисню може пошкодити серце або мозок.

Дихальне повітря з вищою концентрацією кисню, ніж звичайний, може збільшити кількість кисню в крові. Це полегшує виконання дій, які в іншому випадку можуть бути складнішими, і це допомагає зменшити описані вище симптоми.

Лікування киснем може допомогти людям з різними станами здоров’я, які впливають на дихання або кровообіг, в тому числі

Люди, які лікують кисень, мають різні вимоги. Наприклад, вам може знадобитися лише обробка киснем протягом короткого періоду протягом дня, коли ви йдете (амбулаторний кисень), або вам може знадобитися це протягом тривалого періоду вдень та вночі.

Якщо у вас є тривалий стан здоров’я, і ​​ваш лікар вважає, що лікування киснем може бути корисним, вам буде запропоновано відвідати найближчу кисневу клініку для оцінки.

Як надається лікування киснем

Під час оцінки є ймовірність того, що кількість кисню у вашої крові буде вимірюватися за допомогою взяття зразків крові з вуха або зап’ястя, або приєднання датчика до пальця (тест пульсоксиметрії). Вас також можуть попросити дихати в пристрій, який називається спірометром під час тесту на спірометрию.

Регулярне лікування киснем може бути рекомендоване, якщо кількість кисню в крові низька. Важливо, що обробка киснем у домі дається тільки, якщо результати тесту показують, що це необхідно. Це пояснюється тим, що дослідження показали, що якщо кисень призначається лише для задишки, це може призвести до непотрібної шкоди.

Якщо ви вирішите проводити лікування киснем вдома, медичний працівник кисневої клініки допоможе вам з’ясувати, скільки вам потрібен кисень і скільки часу вам це буде потрібно. Вони також обговорять різні способи отримання кисню вдома (див. Нижче).

Вам буде запропоновано заповнити форму для згоди на лікування киснем. Це тому, що, щоб забезпечити вас обладнанням і киснем, киснева клініка повинна буде поділитися деякою інформацією про свої вимоги з іншими організаціями. Їм також буде потрібно дозвіл відправити інженера до вашого будинку, щоб встановити обладнання та пояснити, як його використовувати, доставити нові матеріали кисню та перевіряти своє обладнання кожен так часто.

Як тільки ви погодились з кисневою клінікою, вони заповнять бланк замовлення на добу для дому. Це схоже на рецепт, і він надсилається компанії, яка доставляє ваш кисень та обладнання.

Апаратура кисню буде доставлена ​​до вашого будинку та встановлена ​​одним з інженерів кисневої компанії. Вони також розкажуть, як це працює.

Як допоможе лікування з доглядом за киснем

Якщо вам потрібен лише кисень протягом короткого часу, щоб полегшити атаки задишки після захворювання, вам, імовірно, буде призначений кисневий балон. Проте, це необхідно регулярно переглядати, щоб короткочасне полегшення не приховувало більш серйозні основні умови серця чи легенів. Якщо ваш огляд показує, що рівень вмісту кисню в крові є нормальним, короткочасний кисень повинен бути вилучений.

Ви дихаєте киснем через маску для обличчя або через м’яку трубку, вставлену у ваш ніс (носова канюля). Ви можете говорити, їсти і пити під час використання носової канюлі.

Циліндри, що містять кисень, стиснуті у рідку форму, можуть містити більше кисню, ніж стандартні циліндри. Цей тип подачі кисню буде тривати довше, а резервуар також може бути легшим.

Машина концентратора кисню підходить, якщо ви отримаєте користь від наявності кисню протягом багатьох годин на день, у тому числі, коли ви сплять. Це гарантує, що у вас є джерело кисню, який ніколи не закінчиться.

Оцінка кисневого лікування

Концентратор кисню – це машина висотою близько 75 см (два з половиною футів) і заглушається у вашу електричну розетку. Він фільтрує кисень з повітря в приміщенні і доставляє його через пластикові трубки до маски або носової канюлі.

Довгі трубки можуть бути закріплені навколо підлоги або плінтуси вашого будинку, з двома точками, де ви можете “підключити” до постачання кисню.

Коли машина встановлена, інженер або медсестра обговорять довжину труб, які вам потрібні. Машина дуже тихо і компактна, і інженер пояснить, як його використовувати, і він відповість на всі ваші запитання.

Циліндри кисню

Також буде забезпечений резервний кисневий циліндр у випадку, якщо машина зламається, і буде проводитися регулярна перевірка технічного обслуговування, щоб забезпечити, щоб концентратор завжди працював належним чином.

Поговоріть зі своїм спеціалістом, якщо ви хочете отримати невеликий портативний циліндр, щоб ви могли взяти кисень за межами вашого будинку. Вам потрібно буде повною мірою оцінити, чи може бути корисний переносний кисень (також відомий як амбулаторна киснева терапія).

Портативні циліндри можуть забезпечувати кількість кисню в два літра на хвилину – деякі циліндри дозволяють збільшити кількість поданого кисню до чотирьох літрів на хвилину. Необхідний потік визначатиметься вашим спеціалістом з легенів або спеціалістом з охорони здоров’я кисневої служби. Коли циліндри повні, ці циліндри важать трохи більше 2,3 кг (5 фунтів) і тримають менше двох годин кисню (зі швидкістю 2 л на хвилину).

Якщо ви відправляєтесь у відпустку в Англію чи Уельс, поговоріть зі своїм постачальником, щоб дізнатися, чи можете ви організувати доставку кисню до вашого місця призначення. Спробуйте надати їм якомога більше повідомлення.

Поставтеся до свого лікаря перед початком свого відпочинку, щоб перевірити, чи достатньо для подорожі.

У Англії існує чотири компанії, які надають кисневі послуги для дому, і кожен охоплює певну географічну зону.

Кисневий концентратор

Ваша клініка для лікування кисню організує подачу кисню з одного з постачальників нижче.

22/04 /

Портативний (амбулаторний) кисень

22/04 /

Дізнайтеся, наскільки дбайливість та підтримка можуть допомогти, якщо у вас є додаткові потреби, тому що ви інвалідні, маєте довгостроковий стан або будете літніми

Все про обладнання, яке ви можете придбати або отримати у місцевих органів влади, щоб допомогти вам жити самостійно вдома

Ходити на відпочинок

Безпека

Домашні постачальники кисню