Доброякісна пухлина головного мозку – діагностика

Зверніться до свого лікаря, якщо ви розвинули будь-які симптоми доброякісної пухлини головного мозку, такі як постійний і сильний головний біль.

Ваш лікар огляне вас і запитає про ваші симптоми. Вони також можуть проводити просту неврологічну експертизу (див. Нижче).

Якщо вони підозрюють, що у вас може бути пухлина, або вони не впевнені в тому, що спричиняє ваші симптоми, вам, ймовірно, буде передано невропатолог (спеціаліст з мозку та нервів).

Неврологічний огляд

Ваш лікар або невролог може провести тест на вашу нервову систему, називається неврологічним дослідженням, шукати проблеми, пов’язані з пухлиною головного мозку.

Це може включати тести вашої

Подальші тести

Невропатолог може також рекомендувати один або декілька тестів, зазначених нижче.

Інші тести, які ви, можливо, повинні допомогти діагностувати пухлину головного мозку, включають в себе

Якщо підозрюють пухлину, біопсія (хірургічне видалення невеликого шматка тканини) може бути прийнята для встановлення типу пухлини та найбільш ефективного лікування.

Під анестетиком у черепі утворюється невелике отвір (затвор), і для отримання зразка пухлинної тканини використовується дуже тонка голка. Вам, мабуть, доведеться залишитися в лікарні на кілька днів.

Дізнайтеся, чому використовуються комп’ютерні сканери та читайте про те, що відбувається до, під час та після сканування