Дихальна хвороба нейронів – Діагностика

Зверніться до свого лікаря, якщо ви відчуваєте початкові симптоми моторних нейронів, таких як прогресуюча, зазвичай безболісна слабкість зчеплення.

Після первинного обстеження вони можуть направити вас до спеціаліста мозку та нервової системи (невропатолога) для подальшої думки та, можливо, тестів.

Діагностика моторних нейронів може бути складною при початкових стадіях стану, тому що багато ранні симптоми можуть бути викликані іншими більш поширеними станами здоров’я, такими як

Початкове тестування

Захворювання моторних нейронів, як правило, діагностують невропатолог, який грунтується на симптомах та фізичному огляді.

Там немає жодного тесту на хворобу моторних нейронів, але діагноз часто очевидний з симптомів людини та фізичного огляду невропатолога. Різні тести можуть бути використані для виключення інших можливих причин симптомів людини, якщо вони здаються ймовірними. Тести можуть включати в себе

Підтвердження діагнозу

Є багато причин, чому може бути затримка діагностики. Можливо, що початкові симптоми не вважаються серйозними, або вони не визнаються пов’язаними з нервовою системою, тому спочатку не проводять консультації з невропатологами.

Іноді, діагностика моторних нейронів захворювання ясна без необхідності додаткових тестів. Однак підтвердження діагнозу іноді може забирати багато часу навіть для досвідченого невролога, який іноді потребує певний період спостереження, особливо в тих випадках, коли стан прогресує повільно. Моніторне нейронне захворювання може бути діагностоване тільки, якщо симптоми явно погіршуються (прогресуюче).

Якщо говорити про те, що хвороба моторних нейронів може бути емоційно руйнівною, спочатку новини можуть бути складними. Багато людей, у яких діагностовано стан, проходять класичні етапи процесу скорботи. Це такі

Якщо вам було поставлено діагноз “хвороба моторних нейронів”, спілкування з консультантом або кваліфікованим клінічним психологом може допомогти боротися з почуттям депресії та тривоги.

Це не надзвичайно мати думки про власне життя, хоча дуже мало людей з хворобою моторних нейронів продовжують це робити. Вам не слід турбуватися про обговорення будь-яких таких думок з вашим лікарем.

Застосування антидепресантів або ліків для зменшення тривожності також може допомогти, коли ви рухаєтесь через етапи процесу скорботи. Ваша команда допомоги може порадити вам про це.

Отримання діагнозу

Дізнайтеся, як консультування, тип розмовної терапії, може допомогти вам, а також як знайти порадника