Депресія – історія Ванесса

Ванесса Філліпс з Гертфордшира була відома як сильна людина, завжди готова допомогти іншим. Коли вона розбилася, її друзі не знали, що вона була тим, хто потребував допомоги.

Мій розлад був спричинений смертю моєї матері. Я був 41-річним розведеною одиноким батьком з двома дітьми, і я не мав підтримки. Рада намагалася виселити мене з мого будинку.

Я мало чого їв і не спав. Я трясусь і страждаю величезною тривожністю, але я не знала, що хвора. Я думав, що я просто мав занадто багато на моїй тарілці. Тепер я відчуваю, що якщо б люди були там для мене, якщо люди слухали мене, я, можливо, не став би таким поганим.

Всі знали мене як дуже сильну людину, яка допомагала іншим своїми проблемами, тому, коли я говорив: “Я не впораюсь, мені потрібна допомога”, люди не звертали уваги. Я почав проводити багато часу в ліжку під моїм пухом. Я пішов до свого лікаря, який дав мені антидепресанти таблетки. Я нічого не знав про депресію, і він нічого не сказав мені.

Друг прийшов навколо, щоб побачити, чи я все в порядку у п’ятницю вранці. Вона не знала, що я вже вирішив вбити себе. Вона знайшла мене, сидячи в ліжку, співаючи і лаяючи. Вона бачила порожню таблетку і напівпорожню пляшку віскі, і вона зателефонувала моєму лікарю, який називає швидку допомогу.

Я тримав у лікарні протягом двох тижнів і відправив додому більше таблеток, але поки що більше інформації про депресію не було. Я почав ходити в бібліотеку і читати книги про психічне здоров’я, і ​​бачив, як це стосується дієти, способу життя, здорового харчування та вітамінів.

Повільно я почав відновлюватися. Я мав велику допомогу від прекрасної медсестри психічного здоров’я, яка мене справді цікавила. Вона використовувала мою любов до рослин, щоб боротися зі своєю соціальною відторгненням, відправивши мене в машину до садового центру для прогулянки та чашки кави. Наявність когось, хто дбав про мене, був каталізатором, який допоміг мені розібратися з тим, з якими я не змогла впоратися.

Мені знадобилося багато часу, але я повернувся на ноги. Це було б швидше, якщо б я мав більше підтримки та більше інформації. Я зараз керую групою з обізнаності про депресію, щоб інші люди не мали пройти через те, що сталося зі мною.