Гістероскопія

Гістероскопія – це процедура, яка використовується для дослідження внутрішньої частини матки (матки).

Це здійснюється за допомогою гістероскопа, який являє собою вузький телескоп із світлом і камерою в кінці. Зображення надсилаються на монітор, щоб ваш лікар або спеціаліст-медсестра міг бачити усередину вашої матки.

Гістероскоп проходить у вашу лоно через вашу піхву і шийку матки (вхід до матки), що означає, що у вашій шкірі не треба робити порізи.

Гістероскопія може бути використана для

Процедура під назвою дилатація та кюретаж (D & C) звичайно використовувалася для вивчення матки та видалення ненормальних розростань, але на сьогоднішній день проводиться гістероскопія.

Гістероскопія зазвичай проводиться в амбулаторних умовах або на добу. Це означає, що вам не потрібно залишатися в лікарні протягом ночі.

При проведенні гістероскопії

Можливо, не обов’язково використовувати анестетик для процедури, хоча іноді використовується місцевий анестетик (де застосовують ліки для знеболення шийки матки).

Загальний анестетик може бути використаний, якщо у вас є лікування під час процедури або ви хотіли б спати, поки воно виконується.

Під час гістероскопії

Хістероскопія може тривати до 30 хвилин, хоча це може тривати лише 5-10 хвилин, якщо це просто робиться для діагностики стану або для дослідження симптомів. У вас може виникнути якийсь дискомфорт, подібний до періоду судоми під час виконання, але це не повинно бути болючим.

Дізнайтеся більше про те, що відбувається під час гістероскопії.

Більшість жінок відчувають здатність повернутись до звичайної діяльності на наступний день, хоча деякі жінки повертаються до роботи в той же день.

Що відбувається під час гістероскопії

Можливо, вам доведеться відпочити кілька днів, якщо б використовувався загальний анестетик.

Поки ви відновлюєтесь

Ваш лікар або медсестра обговорить висновки процедури з вами, перш ніж залишити лікарню.

Дізнайтеся більше про те, що відбувається після гістероскопії.

Відновлення з гістероскопії

Гістероскопія, як правило, дуже безпечна, але, як і будь-яка процедура, є невеликий ризик ускладнень. Ризик вищий для жінок, які отримують лікування під час гістероскопії.

Деякі основні ризики, пов’язані з гістероскопією, є

Гістероскопія буде проводитися лише тоді, коли вважається, що переваги перевищують ризики.

Ризики гістероскопії

Ваша матка також може бути вивчена, використовуючи a

Ці альтернативи можуть бути виконані поряд з гістероскопією, але не містять стільки інформації, і не можуть бути використані для лікування таких проблем, як і гістероскопія.

Альтернативи гістероскопії

Дізнайтеся все, що потрібно знати про причини, симптоми та управління періодами

Якщо ваш лікар пропонує, вам може знадобитися хірургічне втручання, це керівництво для вас