Гіпоглікемія (низький вміст цукру в крові) – Симптоми

Симптоми гіпоглікемії зазвичай починаються, коли рівень глюкози в крові знижується нижче чотирьох мілімолів (ммоль) на літр.

Якщо у вас діабет, особливо якщо він лікується інсуліном, вам, можливо, порадять використовувати невелике пристрій, яке називається лічильником глюкози крові, щоб регулярно перевіряти рівень глюкози в крові.

Симптоми можуть відрізнятися від людини до людини, і важливо бути в курсі ознак раннього попередження, щоб ви могли ставитися до них.

Гіпоглікемія під час сну

Ознаки та симптоми гіпоглікемії можуть включати в себе

Якщо гіпоглікемія не лікується негайно, а рівень глюкози в крові знижується досить низько, ви можете стати сонливим або навіть втратити свідомість.

Більшість людей із діабетом, що отримують інсулін, помічають, що симптоми гіпоглікемії змінюються і стають менш очевидними, чим довше вони живуть із станом.

Для деяких людей симптоми попередження сильно знижуються, ставлячи їм значний ризик виникнення серйозних епізодів, коли вони залежать від інших для допомоги.

Нехай ваш колектив із лікування діабету знає, якщо ви розробите цю проблему, тому що ваше лікування може знадобитися для того, щоб зменшити ризик.

Дізнайтеся більше про те, як лікують гіпоглікемію.

Гіпоподібність під час сну відома як нічна гіпоглікемія. Це частіше трапляється у людей, які лікують діабет інсуліном.

Хоча деякі люди відчувають, що їх сон порушується, коли вони відчувають нічну гіпоглікемію, ви можете помітити симптоми тільки після прокидання вранці.

Симптоми нічної гіпоглікемії можуть включати в себе

Діабет може мати серйозні наслідки для здоров’я, включаючи хвороби серця та сліпоту. Але при ретельному управлінні ви можете зменшити свій ризик