Гіпергідроз – ускладнення

Гіпергідроз, як правило, не становить серйозної загрози для вашого здоров’я, але це іноді може призвести до фізичних та емоційних проблем.

Гіпергідроз підвищує ризик розвитку грибкових інфекцій, особливо на ногах – найчастіше грибкові інфекції нігтів та стопи спортсменів. Це пояснюється тим, що надмірний потік у поєднанні з носіннями шкарпеток та взуття створює ідеальне середовище для росту грибів.

Грибкові інфекції можна лікувати антигрибковими кремами. У більш важких випадках може знадобитися протигрибкові таблетки або капсули.

Грибкові інфекції

Надмірний поті може зробити вас більш вразливими до певних станів шкіри, таких як

Екзему також може посилити надмірне потовиділення.

Умови шкіри

Незважаючи на те, що люди з гіпергідрозом сильно потіють, більшість з них не мають проблем з запахом тіла. Це відбувається тому, що гіпергідроз, як правило, не впливає на потові залози, відповідальні за вироблення неприємного запаху пот – називається потових залоз арокрину.

Однак, якщо бактерії дозволять зламати поті, він може почати пахнути неприємним. Вживання гострої їжі та алкогольного напою також може призвести до випорожнення запаху від еккрінного запаху.

Це можна запобігти або послабити, дотримуючись поради щодо способу життя, наприклад, часто застосовуючи антиперспірантний спрей і використовуючи щитки під пахвами для поглинання поту. Див. Лікування гіпергідрозу для отримання додаткової інформації.

Емоційний вплив життя на гіпергідроз може бути серйозним. Багато людей зі станом відчувають себе нещасливими, а в деяких випадках і депресією. Ознаки того, що ви можете бути депресивними, включають в себе

Важливо не нехтувати вашим психічним здоров’ям. Зробіть зустріч, щоб побачити свого лікаря, якщо ви думаєте, що у вас може бути депресія.

Дізнайтеся більше про депресію або дізнайтеся більше про вирішення стресу, тривоги та депресії.

Запах тіла

Емоційний вплив

Десять найкращих порад щодо того, як подбати про ваші ноги, включаючи поради щодо попередження та лікування проблем