Гідронефроз – причини

Гідронефроз, як правило, викликається блокадою в сечовивідних шляхах або щось руйнує нормальну роботу сечовивідних шляхів.

Сечовий тракт складається з нирок, сечового міхура, сечоводів (труб, що протікають від нирки до сечового міхура) та сечовипускальний канал (труба, яка видає сечу з організму).

Закупорка або проблема в сечовивідних шляхах може означати, що сеча не може витікати з нирок або вона може потрапляти неправильно до нирок. Це може призвести до накопичення сечі в нирках, змушуючи їх розтягуватися та роздуватися.

Причини гідронефрозу у дорослих

Деякі з основних причин гідронефрозу у дорослих включають

Рідше сечовивідний шлях може заблокований або розчавлюватися згустком крові, ендометріозом (де тканина, яка поводиться як будова лона, знаходиться поза черевної порожнини) або кісти яєчників (наповнені рідиною мішечники в яєчниках).

Причини гідронефрозу у дітей

Іноді незрозуміло, чому розвивається гідронефроз у ненароджених дітей (антенатальний гідронефроз). Думається, це часто може бути викликане збільшенням кількості сечі, яку виробляє ваша дитина на пізніших стадіях вагітності.

Звичайно, нирки самі по собі є нормальними, і стан покращується сам по собі до або протягом декількох місяців народження.

У деяких випадках це може бути викликано

Ці проблеми часто покращуються самостійно, хоча іноді у вашої дитини може знадобитися хірургічне втручання для їх виправлення.

Гідронефроз у дітей та дітей, що викликаються камінням пухлини або нирок, надзвичайно рідко.

Кожна людина має одну, це важливо для їх статевого життя, але мало хто знає що-небудь про свою простату або що може з цим збігатися