Груди грудки – Діагностика

Важливо усвідомлювати, як звичайно виглядають і відчувають ваші груди, так що ви можете швидко забрати будь-які зміни, які можуть відбутися.

Подивіться свого лікаря, якщо ви помітили грудку у грудях або будь-які зміни у зовнішності, почуття чи форму. Ваш лікар може поставити кілька питань, в тому числі

Ваш лікар також проведе фізичну експертизу обох ваших грудей за вашим дозволом.

Мамограма

Якщо це змушує вас відчувати себе більш комфортно щодо огляду, ви можете привітати з собою друзів або членів родини. Але ваш лікар повинен запитати вас, чи хочете ви, щоб інший співробітник – наприклад, практична медсестра – знаходився під час огляду вашої груди.

Після того як ви запитаєте про свої симптоми та вивчаєте груди, ваш лікар може направити вас на подальші випробування, щоб підтвердити причину випадіння грудей.

Ультразвукове сканування

Передача для подальшого тестування може бути страшною, але важливо пам’ятати, що це регулярно виконується, і це не обов’язково означає, що ваш лікар вважає, що у вас рак молочної залози. Більшість людей, які мають ці додаткові випробування, в кінцевому підсумку виявили доброякісне (не ракове) стан.

Основні тести, які ви можете мати, описані нижче.

Маммограма – це проста процедура, яка використовує рентгенівські промені для створення зображення всередині вашої грудей.

Це може допомогти виявити ранні зміни в грудній клітці. Молоді жінки, як правило, мають щільніші груди, ніж жінки старшого віку, що робить зміни важче ідентифікувати.

Це означає, що маммограми не є настільки ефективними у жінок у віці до 40 років. Якщо вам молодше 40 років, ваш лікар може запропонувати скористатися ультразвуком для грудей.

Якщо вам потрібна маммограма, рентгенограф (спеціаліст з рентгенівського дослідження) поставить одну з ваших грудей на плоску рентгенівську пластину.

Друга рентгенівська плита натисне на вашу груди зверху, щоб вона була тимчасово сплющена між двома пластинами. Тоді буде знято рентген, що дасть чітке зображення всередині вашої грудей.

Біопсія

Після першого рентгенівського знімання одна і та ж сама процедура проводиться на іншій грудях.

Маммограма виконує лише кілька хвилин, але ви можете виявити це трохи незручно або навіть трохи болісно. Після того, як процедура буде завершена, зображення вашої груди буде перевірено на щось незвичайне.

Якщо вам молодше 40 років, рекомендується провести сканування ультразвуку на груди, оскільки ваша тканина грудей може бути надто щільною для маммограми.

Однак у жінок старше 40 років буде часто проводити обстеження ультразвукового дослідження маммограмою та груддю, щоб дослідити грудний шматочок.

Ваш лікар може також запропонувати провести ультразвукове сканування грудей, якщо їм потрібно знати, чи є грудку у грудях твердими або містить рідину.

Ультразвукове сканування використовує високочастотні звукові хвилі для створення зображення всередині вашої грудей. На вашому грудях буде встановлений ультразвуковий зонд або сенсор для створення зображення на моніторі. Зображення висвітлить будь-які кусочки або відхилення, які можуть бути присутніми.

Вам може знадобитися біопсія грудей, якщо причина вашої грудної клітки не може бути діагностована за допомогою маммограми або ультразвукового сканування. Біопсія – це процедура, яка передбачає видалення з одиниці тканини зразка для подальшого тестування.

Щоб отримати зразок, порожниста голка вставляється через вашу шкіру та в досліджувану ділянку. Ультразвукове сканування або рентгенівські промені будуть використовуватися для того, щоб допомогти лікарю або хірургу керувати голкою точно в потрібному місці.

Коли голка знаходиться у положенні, вона “висмоктує” зразок тканини. Місцевий анестетик, як правило, використовується для оніміння області, щоб ви не відчували біль або дискомфорту.

Дізнайтеся про різні типи скринінгу, що пропонуються в Англії