Грибкова інфекція нігтів

Багато людей розвивають грибкові інфекції нігтя в якийсь момент свого життя. Це звичайно не серйозно, але може бути неприємним і важким для лікування.

Інфекція розвивається повільно і спричиняє деформацію, потовщення та спотворення цвяха.

Нігті частіше зачіпаються, ніж нігті.

Медична назва грибкової інфекції нігтів – це оніхомікоз.

Грибкова інфекція нігтів не може викликати жодних очевидних симптомів спочатку.

По мірі його прогресування інфекція може спричинити

Ознаки та симптоми грибкової інфекції нігтів

Іноді шкіра поблизу може також заразитися, бути сверблячими та тріщинами, або червоними, і набряклими.

Більшість грибкових інфекцій нігтів відбувається в результаті грибів, які викликають ногу спортсменів, що заражають нігті.

Ці гриби часто живуть нешкідливо на вашій шкірі, але іноді вони можуть розмножуватися і призводити до інфекцій. Гриби віддають перевагу теплим, темним і вологим місцям, як ноги.

Ви, швидше за все, отримаєте грибкову інфекцію нігтів, якщо ви

Грибкові інфекції нігтя можуть поширюватися на інших людей, тому вам слід вжити заходів для уникнення цього (див. Нижче), якщо у вас інфекція.

Лікування не завжди потрібне для легкого зараження грибковими нігтями, тому що це навряд чи може викликати будь-які подальші проблеми, і ви можете відчувати, що це не варто лікувати.

Як ви отримуєте грибкову інфекцію нігтя?

Незалежно від того, чи вирішите ви обратись, чи ні, ви все ще повинні проходити хорошу гігієну ноги (див. Нижче), щоб зупинити погіршення інфекції або поширювати її іншим.

Поговоріть зі своїм лікарем або фармацевтом, якщо вас турбує поява ураженого нігтя, або це спричиняє такі проблеми, як біль і дискомфорт. Вони, напевно, рекомендують

Процедура видалення цвяха повністю може бути рекомендована у важких випадках. Лазерна обробка, де використовується високоенергетичний лазер, щоб знищити грибок, також є варіантом. Але це доступно лише приватним способом і може бути дорогим.

Дізнайтеся більше про лікування грибкової інфекції нігтів.

Лікування грибкових інфекцій нігтів

Ви можете зменшити ризик розвитку грибкової інфекції нігтів

Інколи обладнання салону для нігтів може бути джерелом грибкових інфекцій нігтів. Якщо ви регулярно відвідуєте салон, переконайтесь, що будь-яке обладнання, яке використовується, правильно стерилізується між використанням.

Запобігання грибковим інфекціям нігтів

Як зберегти ваші ноги здорові і вибрати правильне спортивне взуття, а також що робити, якщо у вас пахне ноги