Головний вши – лікування

Головні вени можуть бути важко лікувати через тривалий і точний характер лікування та високий рівень повторного зараження.

У минулому традиційні інсектициди були використані для лікування заражень головних вошей, але головні воші часто створюють резистентність до них.

Тому ці типи обробки практично замінені силіконовими та олійними препаратами, що мають фізичну, а не хімічну дію на воші.

Мокро розчісування

Після того, як було підтверджено зараження головних вошей, ви можете обробити вошей вдома вологим розчесанням волосся гребінкою шийки голови або за допомогою лосьйону або спрею, призначеного для вбивання вошей (див. Нижче).

Проте, вони не захищатимуться від повторного зараження, якщо контакт під час голови до голови з кого-то з голкою вши протягом періоду лікування.

Лосьйон або спрей

Спосіб мокрого розсмоктування передбачає видалення головних вошей, систематично розчісуючи волосся за допомогою спеціальної тонкоштучної гребені.

Зуби гребеня повинні бути розташовані на відстані 0,2-0,3 мм один від одного. Уши можуть бути подрібнені або поміщені в шапку між зубами ніздільних гребінців, зубчастими відстанями менше 0,19 мм і залишаються невидимими.

Ви можете придбати тонкої зубної гребінки з місцевої аптеки або замовити онлайн.

Лосьйони або спреї не потрібно використовувати для вологого розчищення. Проте, щоб бути ефективним, слід регулярно і ретельно проводити вологе розтирання. Спосіб, який ви повинні використовувати, описано нижче.

Скільки часу потрібно, щоб розчісувати волосся вашої дитини, залежить від типу волосся та довжини волосся. Наприклад, коротке, пряме волосся може бути швидко приготовано і може бути добре зубним розчесаним протягом декількох хвилин. Довше, ніжніше волосся доведеться розчісувати.

Використання лосьйону або спрею – це альтернативний спосіб лікування голових вошей. Однак, щоб бути ефективними, вони повинні бути використані правильно. Ваш фармацевт зможе рекомендувати лосьйон або розпилювач без рецепта та порадити вам правильно його використовувати.

Лосьйон або розпилювач слід використовувати лише у тому випадку, якщо знайдено живе (рухомо) голівку. Крем-промивання та шампуні не вважаються ефективними, тому їх не рекомендують.

Афро волосся

Переконайтеся, що у вас достатньо лосьйону або спрею для лікування всіх, хто зазнає вашої сім’ї. Використовуйте достатньо для того, щоб при кожному застосуванні наносити шкіру голови та довжину волосся.

Головні воші та одяг

Голови вошей на гребінці

Дотримуйтесь вказівок, які наносять лосьйоном або спреєм при його нанесенні. Залежно від продукту, який ви використовуєте, тривалість часу, яку потрібно буде залишити на голові, може коливатися від 10 хвилин до восьми годин.

Нормальною порадою є лікування волосся і повторне лікування через сім днів. Деякі продукти також постачають гребінець для видалення мертвих вошей і яєць.

Деякі продукти можуть спричинити вбивство яєць, а також вошей, хоча в цьому немає певності. Перевірте, чи вилучають ушей від яєць через три-п’ять днів після вживання продукту та ще раз через 10-12 днів.

Потрібно щонайменше два застосування лосьйону для вбивання вошей над періодом вилучення, оскільки лосьйони не завжди вбивають яєчні шматочки.

Якщо воші не залежать від продукту, або якщо проблема не зникає, зверніться по допомогу до своєї шкільної медсестри, відвідувача здоров’я, фармацевта або лікаря.

Завжди читайте інструкції на упаковці або брошурі, яка поставляється з лікувальним лікуванням вошей, особливо щодо наступних груп

Якщо ви все ще не впевнені, зверніться до консультації медичного працівника перед використанням продукту.

Вагітним жінкам рекомендується використовувати вологі процедури або 4% лосьйони діметикону, який ліцензується для використання під час вагітності та грудного вигодовування.

Афро-шерсть волосся або волосся, щільно скручені, можуть стати особливо важким для лікування зараження вошей.

Немає жодних доказів того, що тримання волосся вашої дитини буде коротким, або його плетуть або плетуть, це полегшить лікування.

Афро-волосся слід лікувати подібно до прямих волосся. Як правило, доведено, що методика розчесання невеликих відділів волосся одночасно з гребінкою вшей і / або за допомогою лосьйону або спрею.

Здорові воші навмисно не переходять на одяг, постільну білизну або м’які іграшки.

Тривалість їх життя складає близько трьох тижнів, і коли вони падають з голови, вони вмирають і нездатні розводити.

Гаряча промивка або фумігація не потрібна для контролю в’язків голови.

Негайно розпоряджайтеся будь-якими вошей, які падають від голови до одягу або постільної білизни.

Перегляньте щітки та гребінці, які використовуються під час лікування, і видаліть воші до наступного удару.

Головний воші помре через день чи два, якщо вони не зможуть живитися кров’ю людини.

Пам’ятайте, що під час енергійного розчесання голови вши можуть витискатися з сухого волосся. Якщо вони приземляться на когось, вони постараються піднятися на голові.

03/07 /

03/07 /

Інформація про здоров’я дітей, включаючи здорову дієту, фітнес, сексуальну освіту та стрес на іспит

Діти, швидше за все, дотримуються здорового способу життя, якщо їм це цікаво