Глухота

Смертельна смуток – це комбінація зору та втрати слуху, яка впливає на здатність людини спілкуватися, отримувати доступ до інформації та обійтись.

Його також іноді називають “подвійною сенсорною втратою” або “мультисенсорними порушеннями”.

Людина з глухотою, як правило, не буде абсолютно глухий і абсолютно сліпий, але обидва почуття будуть зменшені достатньо, щоб викликати значні труднощі в повсякденному житті.

Ці проблеми можуть виникнути, навіть якщо втрата слуху та втрата зору є легкими, оскільки дві органи чутливості працюють разом і звичайно допомагають компенсувати втрату іншої.

Найчастіше сліпість до глухотих страждає на людей похилого віку, хоча це може вплинути на людей будь-якого віку, включаючи немовлят та маленьких дітей.

У людей похилого віку він може розвиватися поступово, і сама людина може не реалізувати своє бачення та / або почуття погіршення спочатку.

Ознаки глухого сліпоти

Знаки проблеми можуть включати в себе

Якщо хтось вже має проблеми з слухом або зору, важливо звернути увагу на знаки, які вказують на те, що інший зміст може погіршуватися.

Дізнайтеся більше про симптоми сліпоти.

Відвідайте свого лікаря, якщо ви думаєте, що ваше слух та / або зір можуть погіршуватися.

Якщо ви стурбовані другом або членом сім’ї, рекомендуйте їм поговорити зі своїм ГП.

Найкраще порадитися якнайшвидше, оскільки лікування деяких основних причин глухого сліпоти (див. Нижче) може бути більш ефективним, якщо він розпочатий рано. Рання діагностика також гарантуватиме, що людина матиме доступ до локальних служб підтримки рано.

Бачачи свого лікаря

Дізнайтеся більше про діагностику та оцінку сліпоти.

Є багато потенційних причин сліпоти. Деякі діти народжуються глухонімими, але в багатьох випадках втрата слуху та / або зору відбувається пізніше в житті.

Причини сліпотизму включають в себе

Дізнайтеся більше про причини сліпоти.

Що викликає глузування?

Для допомоги глухим людям доступний цілий ряд послуг з догляду та підтримки.

Кожна чутлива людина матиме різний рівень втрати слуху та зору, а це означає, що вони матимуть власні індивідуальні потреби у догляді.

Загальні цілі догляду за глухонімими людьми – це

Життя з глухонімимистю

Ваш місцевий орган влади повинен провести оцінку, щоб точно визначити, яка допомога та підтримка потрібні.

Дізнайтеся більше про управління глухотою.

Sense – це ще одна британська благодійна організація, яка надає поради та підтримку глухонелюбним людям. Номери телефонів довідки – 0300 330 9256 та 020 7520 0972 (ті ж номери для текстофона). Крім того, їх електронна адреса: info@sense.org.uk.

Deaflocking – це ще одна національна благодійна організація, яка підтримує глухонімих людей та людей з прогресуючим зору та втратою слуху.

Ви можете звернутися до служби підтримки Deafblind UK за інформацією та порадами за номером 01733 358 100 (як голосові, так і текстові дзвінки). Ви також можете їх надіслати електронною поштою: info@deafblind.org.uk.

Допомога та підтримка

21/09 /

Як захистити слух, поради щодо виявлення, коли ви йдете глухий, пройти тестування та слухові апарати

Дізнайтеся про тести на очі, захист ваших очей від травм, безпеку контактних лінз та хірургію лазерних очей