Вірусна хвороба Ебола

Вірусне захворювання Еболи є серйозною хворобою, яка виникла в Африці, де в даний час є спалах захворювання. Але для людей, які живуть у країнах, що не входять до Африки, вона залишається дуже низькою.

Поточна вірус вірусу Еболи найчастіше вражає три країни в Західній Африці: Гвінею, Ліберії та Сьєрра-Леоне. Всесвітня організація охорони здоров’я повідомила про 27 000 випадків та понад 11 000 випадків смерті. Це найбільша відома спалах Еболи.

Експерти, що вивчають вірус, вважають, що дуже малоймовірно, що хвороба поширилася б .. Щоб зрозуміти чому, прочитайте, Чому низький ризик для людей.

Людина, інфікована вірусом Еболи, як правило, розвиває лихоманку, головний біль, суглобові та м’язові болі, біль у горлі та сильну слабкість м’язів.

Ці симптоми починаються раптово, через два та 21 дні після інфікування.

Якщо через 21 день після повернення з Гвінеї, Ліберії або Сьєрра-Леоне ви почуваєтесь погано із зазначеними вище симптомами, ви повинні залишитися вдома і негайно зателефонувати за номером 111 або 999 і пояснити, що нещодавно ви відвідали Західну Африку.

Які симптоми, і що я повинен робити, якщо я думаю, що я заражений?

Ці послуги нададуть пораду та допоможуть вам побачитись у лікарні, якщо це необхідно, щоб визначити причину вашої хвороби.

Це дуже важливо, щоб медичні послуги чекали вашого прибуття, а виклик 111 або 999 забезпечить це.

Дізнайтеся більше про симптоми вірусної хвороби Ебола.

Люди можуть заразитися вірусом Еболи, якщо вони вступають в контакт з кров’ю, тілесними рідинами або органами інфікованої людини.

Більшість людей інфіковані, доглядаючи іншим інфікованим людям, безпосередньо торкаючись тіла жертви або очищаючи тіла рідини (стілець, сеча або блювота), що несуть інфекційну кров.

Дізнайтеся більше про те, як поширюється Ебола, і як почалася спалаху хвороби.

Як Ебола поширюється серед людей?

Той, хто піклується про інфіковану особу або обробляє зразки крові або рідини, ризикує заразитися. Найбільший ризик для працівників лікарень, працівників лабораторії та членів їх сімей.

Процедури жорсткого контролю за інфекціями та одягнення захисного одягу мінімізують цей ризик – щоб запобігти поширенню вірусу Ебола для отримання додаткової інформації. Просто миття рук милом і водою може знищити вірус.

В даний час немає ліцензованого лікування або вакцини для вірусної хвороби Еболи, хоча нові потенційні вакцини та лікарські препарати розробляються та тестуються.

Пацієнти, у яких діагностовано вірусне захворювання Еболи, розміщуються в ізоляції під час реанімації, де рівні їх крові та кров’яний тиск крові підтримуються на належному рівні, а органи підтримки організму підтримуються. Дізнайтеся більше інформації про те, як лікують вірус Ебола.

Хто знаходиться під загрозою, і як ми можемо запобігти його поширенню?

Медичні працівники повинні уникати контакту з тілесними рідинами своїх інфікованих пацієнтів, дотримуючись строгих запобіжних заходів.

ZMapp – це експериментальна обробка, яку можна випробувати, хоча вона ще не була випробувана людьми на безпеку та ефективність. Продукт являє собою комбінацію трьох різних антитіл, які зв’язуються з білком вірусу Ебола.

Важко зрозуміти, чи пацієнт інфікується вірусом Еболи на ранніх стадіях, оскільки симптоми, такі як лихоманка, головний біль та м’язові болі, схожі на хвороби багатьох інших захворювань.

Як лікується хвороба вірусу Ebola?

Але спеціалісти-інфекціоністи будуть приймати експертизу щодо того, який найбільш вірогідний діагноз, на основі історії пацієнта.

Якщо на цій основі Ебола вважається можливістю, тоді людина буде випробувана на хворобу.

Зразки крові або тілесної рідини можуть бути відправлені в лабораторію для тестування на наявність вірусу Ебола, і діагноз можна зробити швидко.

Людина, яка підозрюється в наявності Еболи, буде ізольована, щоб мінімізувати контакт з іншими людьми під час їх випробувань. Тільки якщо цей тест буде позитивним, то справа вважатиметься “підтвердженої”.

Якщо тест буде позитивним, вони будуть передані в лікарню високого рівня ізоляції.

Якщо результат буде негативним, лікарі будуть проводити тестування на інші хвороби, такі як малярія, черевний тиф та холера.

Як діагностується?

Вірогідність зараження вірусною хворобою Ебола вважається дуже низькою, якщо ви не подорожували до відомої інфікованої зони і не мали безпосереднього контакту з особою, яка мала симптоми, подібні до Еболи, або мала контакт з інфікованою твариною чи забрудненими об’єктами.

Хоча це можливо, люди, інфіковані Еболою, можуть прибути. На площині, вірус не так легко передаватися як дихальний вірус, такий як грип.

Чому низький ризик для людей.?

Люди, інфіковані Еболою, не стають інфекційними, поки вони не розвинули симптоми, такі як лихоманка. Захворювання розвивається дуже швидко. Це означає, що інфекційні люди не ходять навколо поширення хвороби протягом тривалого періоду часу.

Як правило, протягом п’яти-семи днів симптоми розвиваються після інфікування, тому настав час виявити людей, які можуть бути піддані впливу, поставити під контроль та, якщо вони показують симптоми, карантин їх.

За минулих спалахів, заходи з контролю за інфекцією були дуже ефективними в тому, що містять Еболу в безпосередній близькості. Він має надійну систему громадського здоров’я з підготовленим персоналом та організаціями, необхідними для утримання випадків захворювання на Ебола.

Громадське здоров’я Англія порадила фахівцям лікарів-фахівців бути уважним до Еболи у тих, хто повертається з постраждалих районів.

Порад було надано Пограничній силі для виявлення можливих випадків захворювання на Ебола, і існують процедури надання допомоги пацієнту та мінімізації ризику для громадського здоров’я для інших.

Екіпаж літака навчається швидко відреагувати на будь-яких пасажирів, у яких виникають симптоми під час польоту з Африки. Вони вживають заходів для зменшення передачі на борт літака. Але ця подія дуже малоймовірна, і поки що не було документованих випадків людей, що вловлюють цю хворобу, просто перебуваючи на тому ж плані, що і жертва Ебола.

Більше інформації

Симптоми вірусної хвороби Ебола

Як поширюється вірусна хвороба Еболи

Діагностування вірусної хвороби Ебола

Лікування вірусної хвороби Еболи

Поради щодо подорожей

Запобігання поширенню вірусної хвороби Ебола

Часті питання

24/03 /

24/03 /