Відсутні періоди

У багатьох випадках відсутні періоди не викликають занепокоєння. Проте, іноді основний стан захворювання може бути відповідальним, що потрібно буде досліджувати та лікувати.

Деякі дівчата не почнуть свої періоди на передбачуваний вік, і є різні причини, чому періоди, природно, можуть зупинитися в певний час.

Наприклад, ваші періоди зупиняться під час вагітності, під час годування груддю або після менопаузи. Деякі види контрацепції також можуть призвести до тимчасового припинення періодів.

Медична назва відсутніх періодів – це аменорея. Нестача періодів іноді може бути ознакою основної медичної ситуації, такої як

Дізнайтеся більше про причини відсутності періодів.

Ви повинні звернутися до свого лікаря, якщо ви турбуєтеся про будь-які проблеми з вашими періодами, щоб вони могли спробувати знайти причину.

Основні медичні умови

Залежно від того, що, на думку Вашого лікаря, може призвести до відсутності вами періодів, ви можете звернутися до фахівця для подальшого дослідження та будь-якого необхідного лікування.

Дізнайтеся більше про діагностику відсутніх періодів.

Це досить поширене припинення періодів після того, як вони були раніше. Це відоме як вторинна аменорея, і за оцінками, це може вплинути на 1 із 25 жінок у певний момент їхнього життя.

Це частіше трапляється серед дівчат-підлітків та молодших жінок, особливо в певних групах, таких як професійні спортсмени, танцюристи та гімнасти.

Не починаючи період від передбачуваного віку (первинна аменорея) набагато рідше. За оцінками, це вплине на 1 на кожні 300 дівчат.

Лікування відсутніх періодів буде залежати від причини. Наприклад, PCOS часто можна контролювати за допомогою гормональних процедур, тоді як жінки з гіпоталамічною аменореєю часто починають регулярно періодично, якщо вони зменшують фізичні навантаження та досягають здорової ваги.

Коли звернутися за медичною допомогою

У деяких випадках ваші лікарі можуть рекомендувати чекати, щоб побачити, чи ваші періоди повертаються або починаються самостійно.

Іноді неможливо відновити періоди лікування. Це, як правило, відбувається у випадку відсутності періодів, зумовлених недоношеною яєчників.

Дізнайтеся більше про лікування відсутніх періодів.

Періоди є частиною менструального циклу, який зазвичай починається, коли дівчинка становить близько 12 років, але це може бути раніше або пізніше цього.

Хто постраждав?

Приблизно кожні 28 днів, яєчники жінки відпустять яйця – доки не було менопаузи. Це відоме як овуляція.

Підкладка матки згущуватиметься, щоб приготувати яйця. Якщо яйця не запліднюються спермою, потовщена футеровка розщепить, в результаті чого кровотеча з піхви (період).

Лікування відсутніх періодів

Симптоми та лікування періодичних проблем, у тому числі хворобливі або важкі періоди, ендометріоз, біль у овуляції та PMS

Дізнайтеся, що відбувається, включаючи овуляцію, періоди та плідний час

Менструальний цикл