Врослого нігтя

Врослого нігті розвивається, коли боки нігтя виростають у навколишню шкіру.

Найчастіше торкається великий палець на одній або з обох сторін. Нігть завиває і пронизує шкіру, яка стає червоною, роздутою і ніжною.

Інші можливі симптоми включають в себе

Зверніться до свого лікаря або лікаря-стоматолога (фахівець з догляду за стопами), якщо ваш врослого нігтя сильно запалено, кровоточивий або виникає гній, тому що він може бути інфікований.

Знайдіть свого психіатра в вашому районі.

Важливо також звернутися до лікаря, якщо у вас діабет і врослого нігтя. Наявність діабету може вплинути на те, як ваше нігті лікує.

Коли побачити свого лікаря

Дізнайтеся більше про догляду за ногами та діабету.

Ряд речей може спричинити розвиток врослого нігтя, у тому числі

Грибкова інфекція нігтів може спричинити потовщення твого нігтя.

Не лікувати, врослого нігтя може заразитися, тому це важливо для вас

Хірургія може бути рекомендована, якщо ваш ніг не поліпшується. Залежно від тяжкості ваших симптомів це може спричинити видалення частини або всього вашого нігтя.

Часткова нігтьова авалюсія видаляє частину вашого нігтя і є найбільш часто використовуваною операцією для лікування врослого нігтів. Це близько 98% ефективних.

Що викликає вроджені нігтів?

Місцевий анестетик використовується для того, щоб оніміти вашу ніг, а краю вашого нігтя відрізати. Хімічне речовина, що називається фенолом, застосовується до ураженої ділянки, щоб запобігти поверненню нігтя та набуття в майбутньому.

Курс антибіотиків може бути призначений, якщо ваш ніг заразився, і будь-який гній буде злито.

Загальний андульсінг нігтів повністю знімає ваш нігтя. Це може знадобитися, якщо твій ніготь товстим і натискається на шкіру навколо вашого пальця. Після того, як ви видалите нігті, ви будете мати відступ, де колись був ваш нігт. Тим не менш, вам цілком безпечно не мати нігтя.

Після хірургічного втручання ноги, ваш палець обертається стерильною пов’язкою. Це допоможе запобігти кровотечі та запобігти інфікуванням. Відпочинок на нозі та тримайте його на 1-2 дні після операції.

Лікування врослі нігтів

Щоб зменшити біль, вам, можливо, доведеться приймати знеболюючий засіб, такий як парацетамол, і носити м’яке або відкрите взуття на перші кілька днів після операції.

Турбота про ноги допоможе запобігти таким стокам, як врослі нігті. Важливо правильно розрізати ваші нігті (прямо, не під кутом або внизу краю).

Промивайте ноги щодня, ретельно висушуйте їх і використовуйте зволожувач для столу. Ви також можете використовувати файл стопи або пемзовий камінь для видалення важкої або мертвої шкіри.

Запобігання вростанням нігтів

Одягнені взуття, які добре вписуються, допоможуть забезпечити збереження вашої ноги здоровою. Ви також повинні змінювати свої шкарпетки (або колготки) кожен день.

Якнайшвидше зверніться до лікаря або лікаря-терапевта, якщо у вас виникнуть проблеми зі своїми ногами.

Як зберегти ваші ноги здорові і вибрати правильне спортивне взуття, а також що робити, якщо у вас пахне ноги

Дуже важливо дбати про ноги. Ось як можуть допомогти психіатри та педикюристи