Вроджена хвороба серця

Вроджена хвороба серця є загальним терміном для ряду вроджених вад, які впливають на нормальне функціонування серця.

Термін “вроджений” означає, що стан присутній при народженні.

Вроджена хвороба серця є одним з найбільш поширених типів вроджених дефектів, що страждають до 9 на кожні 1000 народжених дітей.

У більшості випадків не виявлено жодної очевидної причини вродженої серцевої недостатності. Проте відомо, що деякі речі збільшують ризик захворювання, в тому числі

Дізнайтеся більше про причини вродженої серцевої хвороби та запобігання вродженим захворюванням серця.

Багато випадків вродженої серцевої хвороби діагностується перед народженням дитини під час сканування ультразвуку під час вагітності. Проте, це не завжди можливо виявити вроджені дефекти серця таким чином.

Чому це відбувається

Вроджена хвороба серця може мати ряд симптомів, у тому числі

Ці проблеми іноді помітні незабаром після народження, хоча м’які дефекти не можуть викликати жодних проблем до пізнього життя.

Дізнайтеся більше про симптоми вродженої хвороби серця та діагностику вродженої серцевої хвороби.

Є багато видів вродженої серцевої хвороби, і вони іноді зустрічаються в комбінації. Деякі з найбільш поширених дефектів включають в себе

Дізнайтеся більше про типи вроджених вад серця.

Лікування вроджених серцевих захворювань зазвичай залежить від вади чи вашої дитини.

Ознаки та симптоми

Помірковані дефекти, такі як отвори в серці, часто не потребують лікування, оскільки вони можуть покращуватися самостійно і не викликати додаткових проблем.

Операції або інтервенційні процедури зазвичай потрібні, якщо дефект є значним та викликає проблеми. Сучасні хірургічні методи можуть часто відновлювати більшість або всі функції норми серця, і в даний час близько 80% дітей з вродженими серцевими захворюваннями виживуть у дорослому віці.

Тим не менш, люди з вродженими серцевими захворюваннями часто потребують лікування протягом всього свого життя і тому потребують спеціалізованого огляду в дитинстві і дорослому віці. Це тому, що люди з ускладненими серцевими проблемами можуть розвинути подальші проблеми з серцевим ритмом або клапанами з плином часу.

Більшість хірургічних та інтервенційних процедур не розглядаються як ліки. Вміння спорідненою людиною здійснювати може бути обмеженим, що може прогресувати з часом і може призвести до необхідності подальшої операції або втручання.

Типи вродженої серцевої хвороби

Деякі люди з більш складними вродженими серцевими захворюваннями можуть не мати нормальної тривалості життя. Важливо, щоб людина з серцево-судинними захворюваннями та їхні батьки чи опікуни обговорювали ці питання зі своєю спеціалізованою медичною групою.

Дізнайтеся більше про лікування вродженої серцевої хвороби та ускладнень вроджених вад серця.

Є також чотири клапани, які контролюють, як кров протікає через серце і навколо тіла. Вони відомі як

Лікування вродженої серцевої хвороби

Вроджена хвороба серця може виникнути, якщо будь-яка з цих камер або клапанів не розвивається належним чином, коли дитина знаходиться в утробі матері.

Дізнайтеся, як ваша вагітність може постраждати, якщо ви народилися з порушенням серця і чому важливо бачити кардіолога

Серце

Дізнайтеся, коли ваша дитина матиме відгуки на здоров’я та розвиток, а що буде на кожному з них