Висипний кашель – Симптоми

Симптоми коклюша зазвичай з’являються приблизно через тиждень після зараження бактеріями Bordetella коклюша. Але ця затримка, відома як інкубаційний період, може тривати до 21 дня.

Виникаючий кашель має тенденцію до розвитку поетапно, з перших помірними симптомами, а потім починається період більш серйозних симптомів.

Ранні симптоми коклюша часто схожі на простуду і можуть включати в себе

Ранні симптоми

Ці ранні симптоми коклюша можуть тривати до тижня, перш ніж ставати більш серйозними.

Другий етап коклюша часто називають пароксизмальною стадією і характеризується інтенсивними нападами кашлю. Погоні іноді називають “пароксизмами” кашлю.

Пароксизмальні симптоми

Можливо включати пароксизмальних симптоми коклюша

Кожен кашель, як правило, триває від однієї до двох хвилин, але кілька поєдинків може відбуватися швидко і послідовно протягом декількох хвилин. Кількість випадків кашлю, що трапляються щодня, коливається, але зазвичай становить 12-15 років.

Пароксизмальні симптоми коклюша можуть тривати місяць і більше, навіть після лікування. Це відбувається тому, що кашель продовжується навіть після того, як бактерія Bordetella кашлюку очищена від вашого тіла.

Діти, молодші шість місяців, не можуть змусити звучати “гострий” звук після кашлю, але вони можуть почати стискати або задихатися, а також тимчасово припинити дихати.

Хоча це дуже рідко, для коклюша можна викликати раптова несподівана смерть у немовлят (див. Ускладнення коклюша для отримання додаткової інформації).

Молоді діти також, як видається, затухають або стають синіми в обличчя (ціаноз), коли вони мають кашель. Це виглядає гірше, ніж це, і дихання швидко почнеться знову.

У дорослих та дітей старшого віку пароксизматичні симптоми коклюша зазвичай менш серйозні, ніж у маленьких дітей, хоча кашель може тривати кілька тижнів.

Ступінь відновлення

Врешті-решт, симптоми кашлю починають поступово покращуватися, виникаючи все менше і менш екстремальних випадків кашлю. Цей період відновлення може тривати до двох місяців і більше.

Коли звернутися за медичною допомогою

Коли шукати негайну медичну консультацію

Проте інтенсивні напади кашлю все ще можуть виникнути протягом цього періоду.

Ви завжди повинні бачити свого лікаря, якщо ви думаєте, що у вас або у вашої дитини з’явився колір.

Якщо це так, вам доведеться призначати антибіотики.

Ви повинні негайно звернутися за медичною допомогою, якщо це можливо

Негайно зателефонуйте своєму лікарю. Якщо це неможливо, зателефонуйте 111 або своєму місцевому службі поза часом.

Що робити, коли ваша дитина має незначну хворобу, таку як кашель, холод, ангіна або вушна інфекція