Викидень

Викидень – це втрата вагітності протягом перших 23 тижнів.

Основним ознакою викидня є вагінальна кровотеча, яка може супроводжуватися спазмом та біль у нижній частині живота.

Якщо у вас є вагінальна кровотеча, зверніться до лікаря або акушерки. Більшість лікарів можуть звернутися до ранньої вагітності у місцевій лікарні, якщо це необхідно. Якщо Ваша вагітність на пізнішій стадії, ви можете звернутися до пологового відділення.

Однак майте на увазі, що легкі вагінальні кровотечі є відносно загальними протягом першого триместру вагітності (перші 12 тижнів) і не обов’язково означають, що у вас є викидень.

Дізнайтеся більше про симптоми викидня.

Є, мабуть, багато причин, через які може виникнути викидень, хоча причина звичайно не виявляється. Більшість не викликає нічого, що зробила мати.

Що викликає викидень?

Схоже, що більшість викиднів викликані ненормальними хромосомами у дитини. Хромосоми є генетичними “будівельними блоками”, які керують розвитком дитини. Якщо у дитини дуже багато або недостатньо хромосом, він не розвинеться належним чином.

Якщо викидень відбувається протягом другого триместру вагітності (між 14 і 26 тижнями), це іноді є результатом основного стану здоров’я у матері.

Для більшості жінок викидень є одноразовою подією, і вони продовжують успішну вагітність у майбутньому.

Дізнайтеся більше про те, що викликає викидень.

Більшість викиднів неможливо уникнути. Якщо жінка страждає від більш ніж трьох викиднів, деякі жінки можуть допомогти зберегти свою вагітність за допомогою ліків під опікою фахівця.

Тим не менш, є деякі речі, які ви можете зробити, щоб зменшити ризик викидня. Уникайте куріння, пийте алкоголь та вживайте наркотики під час вагітності. Будучи здоровою вагою, перш ніж завагітніти, можна споживати здорову дієту та знизити ризик інфікування.

Чи можна запобігти викиднів?

Дізнайтеся більше про запобігання викиднів.

Якщо у вас є симптоми викидня, вам, як правило, буде направлено до лікарні для тестів. У більшості випадків ультразвукове сканування може визначити, чи відбувається вагітність або виникає викидень.

Коли викидень підтверджується, вам доведеться поговорити зі своїм лікарем або медсестрою про варіанти управління кінцем вагітності.

У більшості випадків тканина вагітності природно пройде через тиждень-два. Іноді можуть бути рекомендовані ліки для сприяння проходженню тканини, або ви можете вибрати невелику операцію, щоб видалити її, якщо ви не хочете чекати.

Що станеться, якщо ви думаєте, що ви страждаєте на викидень?

Дізнайтеся більше про діагностику викидня і про те, що станеться, якщо у вас є викидень.

Викидень може бути емоційно та фізично зливаючим досвідом. Ви можете мати почуття провини, удару та гніву.

Наразі поради та підтримка доступні від лікарняних консультування та благодійних груп. Ви також можете виявити, що вигідно мати меморіал для вашої втраченої дитини.

Після викидня

Ви можете спробувати ще одну дитину, як тільки ваші симптоми вирішиться, і ви мали один період, хоча ви повинні забезпечити вас емоційно і фізично готові спочатку.

Виникнення викидня не обов’язково означає, що ви матимете інше, якщо ви знову почнете вагітність. Більшість жінок можуть мати здорову вагітність після викидня, навіть у випадках повторних викиднів.

Дізнайтеся більше про те, що трапляється після викидня.

Викидень набагато частіше, ніж більшість людей усвідомлюють. Серед жінок, які знають, що вони вагітні, за оцінками, одна з шести з цих вагітностей закінчиться викиднем. Багато інших викиднів відбувається, перш ніж жінка навіть усвідомлює, що вона завагітніла.

Втрата три або більше вагітностей поспіль (рецидивні викидні) є рідкістю, і це страждає лише приблизно у 1 з 100 жінок.

Як часто зустрічаються викидні?

21/05 /

Все, що вам потрібно знати про вагітність, народження і догляду за дитиною, включаючи годування та намагання завагітніти

Можливі причини вагінальних кровотеч під час вагітності і що робити, якщо це станеться