Видалення зубів мудрості

Видалення зубів мудрості, або третіх молярів, є однією з найпоширеніших процедур, що проводяться ..

Зуби мудрості ростуть на спині вашої ясен і є останніми зубами, щоб пройти. У більшості людей є чотири зуби мудрості – по одному в кожному кутку.

Зуби мудрості зазвичай ростуть через смолу під час пізніх підлітків або початку двадцятих років. До цього часу зазвичай на місці є ще 28 дорослих зубів, тому в роті не завжди достатньо місця, щоб зуби мудрості правильно виросли.

Через брак місця, зуби мудрості іноді можуть з’явитися під кутом або застрягти і лише частково виникають. Зуби мудрості, які ростуть, подібно до цього, відомі як впливові.

Ви повинні призначити зустріч, щоб побачити свого стоматолога, якщо ви відчуваєте сильний біль або дискомфорт від зубів мудрості. Ваш стоматолог перевірить ваші зуби та порадить вам, чи потрібно їх видалити.

Якщо ваш стоматолог вважає, що вам може знадобитися видалити зуби вашої мудрості, вони зазвичай проводять рентген у роті. Це дає їм чітке уявлення про положення зубів.

Коли побачити стоматолога

Як і будь-які зубні проблеми, важливо якнайшвидше побачити стоматолога, а не чекати регулярної перевірки стоматології.

Ваші мудрість зуби, як правило, не потрібно видаляти, якщо вони впливають, але не викликають жодних проблем. Це тому, що немає ніякої перевірки на користь цього, і воно несе ризик ускладнень.

Іноді, зуби мудрості, які нанесли удар або не повністю розбиті через поверхневу смолу, можуть викликати зубні проблеми. Харчування та бактерії можуть потрапити в пастку навколо краю зубів мудрості, що спричинить накопичення бляшки, що може призвести до

Багато з цих проблем можна лікувати лікуванням, таким як антибіотики та антисептичні засоби для полоскання рота, тому видалення ваших зубів мудрості рекомендується лише тоді, коли інше лікування не спрацює.

Ваш стоматолог може видалити ваші зуби мудрості або вони можуть направити вас до спеціаліста-хірурга для лікування стаціонару.

Перед початком процедури вам, як правило, дають ін’єкцію місцевої анестезії, щоб знести ділянку навколо зуба. Ви будете відчувати певний тиск безпосередньо перед видаленням зуба, тому що ваш стоматолог або хірург у порожнині рота має розширити зубну гніздо, розкинувши зуби назад і вперед.

Чому зуби мудрості зняті?

У деяких випадках у вашої смоченні може знадобитися різання, і до видалення зуба, можливо, доведеться нарізати на дрібні шматочки.

Час, необхідний для видалення зуба, буде різним. Деякі процедури виконуються лише кілька хвилин, тоді як інші можуть тривати 20 хвилин або довше.

Після того, як зуби вашої мудрості були зняті, ви можете відчути набряк і дискомфорт, як всередині, так і зовні вашого рота. Це, як правило, гірше протягом перших трьох днів, але це може тривати до двох тижнів.

Дізнайтеся більше про те, як зуб мудрості знімається і відновлюється після видалення зуба мудрості.

Як зуби мудрості знімаються

Як і всі операції, є ризики, пов’язані з видаленням зубів мудрості. Вони включають інфекцію або затримку зцілення, обидва з яких частіше виникають при паління під час відновлення.

Іншим можливим ускладненням є “сухий роз’єм”, що є нудним, нудним відчуттям у вашої ремінці або щелепі, а іноді поганим запахом або смаком, що надходить з порожнього зубного гнізда. Сухий гніздо більш імовірно, якщо ви не дотримуєтесь інструкцій після догляду, наданих стоматологом.

Також є невеликий ризик пошкодження нервів, який може викликати біль, відчуття поколювання та оніміння на мові, нижній губі, підборіддях, зубах і яснах. Це, як правило, тимчасово, але може бути постійним у деяких випадках.

Можливі ускладнення

Дізнайтеся більше про можливі ускладнення видалення зубів мудрості.

Стоматологи стягуються залежно від необхідного лікування, якщо вам не виповнилося 18 років або звільнено від сплати інших зборів.

Якщо необхідне лікарняне лікування, це буде надано безкоштовно.

Дізнайтеся більше про стоматологічні витрати та знайдіть місцеву стоматологічну хірургію.

Стоматологічні витрати

Як доглядати за зубами, включаючи перевірки, чищення, фіксацію та відбілювання

Налякано стоматолога? Дізнайтеся, як подолати свій страх