Виготовлена ​​або індукована хвороба

Зроблена або індукована хвороба (FII) є рідкісною формою жорстокого поводження з дітьми. Це трапляється, коли батько або опікун, як правило, біологічна мати дитини, перебільшує або навмисно викликає симптоми захворювання у дитини.

FII також відомий як синдром Мюнхгаузена за посередництвом. Синдром Мюнхгаузена, також відомий як фактівний розлад, – це стан, при якому людина прикидається хворобою або спричиняє себе хворобою або травмою.

Проте медичні працівники. Вважають за краще використовувати термін «сфабрикована або індукована хвороба» або «фактуальний розлад», нав’язаний іншому. Це пояснюється тим, що термін “синдром Мюнхгаузена” за посередництвом акцентує особу, яка здійснює зловживання, а не потерпілого.

Синдром Мюнхгаузена за посередництвом все ще широко використовується в інших країнах.

Термін FII охоплює широкий спектр випадків та поведінки за участю батьків, що звертаються за медичною допомогою до дитини. Це варіюється від крайнього нехтування (нездатність звернутися за медичною допомогою) до індукованої хвороби. Поведінка в FII включає в себе

Дізнайтеся більше про ознаки сфабрикованої або індукованої хвороби.

Поведінка в FII

Важко оцінити, наскільки широко розповсюджено FII, тому що багато випадків можуть йти незареєстрованими або невиявленими. В середньому на одного мільйона чоловік, постраждало близько однієї дитини на рік.

Британський відділ педіатричного нагляду (BPSU), який є спеціалізованим підрозділом, що допомагає дослідженням у рідких умовах дитинства, здійснив вивчення справ FII. Вона визначила 97 випадків FII. Протягом двох років.

Однак, цілком імовірно, що ця цифра недооцінює справжню поширеність FII.

FII може залучати дітей різного віку, але найважчі випадки зазвичай включають дітей віком до п’яти років.

У понад 90% випадків повідомлень про FII матері з дитини відповідає за зловживання. Проте повідомлялося про випадки, коли батько, прийомний батько, дідівський опікун, опікун або працівник охорони здоров’я чи догляду за дитиною несуть відповідальність.

Не повністю зрозуміло, чому відбувається FII.

Як часто сфабриковано чи індукована хвороба?

У тих випадках, коли мати відповідає, може бути, що мати звертає увагу на роль “дбайливої ​​матері”.

Велика кількість матерів, які брали участь у справах FII, мали попередню історію невирішених психологічних та поведінкових проблем, таких як історія самопорушення або неправильне вживання наркотиків або алкоголю або смерть іншої дитини.

Виявилося, що висока частка матерів, які беруть участь у FII, має так звані “соматоформні розлади”, де вони відчувають численні, періодичні фізичні симптоми. Частина цих матерів також має синдром Мюнхгаузена.

Висока частка матерів також має тип психічного здоров’я, що називається прикордонним розладом особистості, який характеризується емоційною нестабільністю, імпульсивністю та порушеним мисленням.

Мотивація

Було декілька повідомлених випадків, коли хвороба була сфабрикована або викликана з фінансових причин – наприклад, для отримання допомоги по інвалідності.

Дізнайтеся більше про можливі причини сфабрикованої або індукованої хвороби.

FII є проблемою захисту дітей і не може розглядатися окремо.

Захист дітей

Медичні працівники, які підозрюють, що FII має місце, повинні підтримувати зв’язок із соціальними службами та поліцією, а також дотримуватися місцевих процедур захисту дітей.

Якщо ваша робота передбачає роботу з дітьми – наприклад, якщо ви – працівник дитячої кімнати чи вчитель, ви повинні повідомити особу в своїй організації, яка відповідає за проблеми захисту дітей.

Якщо ви не знаєте, хто це, ваш безпосередній керівник або менеджер повинен мати можливість розповісти вам.

Якщо ви підозрюєте, що хтось, кого ви знаєте, може сфабрикувати або викликати хворобу у своїй дитині, не рекомендується безпосередньо протидіяти їм. Пряме протистояння навряд чи призведе до визнання злочином, і це може дати їм можливість розпоряджатися будь-якими ознаками зловживань.

Ви можете звернутися до свого місцевого відділу соціальних служб або зателефонувати за телефоном служби захисту дітей, яка відкрита 24 години на добу, сім днів на тиждень, на 0808 800 5000.

Дізнайтеся більше про діагностику сфабрикованої або індукованої хвороби.

Лікування

Першим пріоритетом є захист дитини та відновлення їхнього здоров’я. Це може спричинити видалення дитини з догляду відповідальної особи. Якщо дитина перебуває в лікарні, це може спричинити видалення відповідального батька або опікуна з приходу.

Їм може знадобитися допомога, яка повернеться до нормального способу життя, включаючи повернення до школи.

Перспектива

Молоді діти та діти, які не розуміють, що вони стали жертвами зловживань, часто відновлюються після того, як злочини припиняються.

Старші діти, особливо ті, кого зловживання багато років, матимуть більш складні проблеми. Наприклад, багато дітей похилого віку вважають, що вони дуже хворі. Вони потребують допомоги та підтримки, щоб розвинути більш реалістичне розуміння свого здоров’я. Їм також може знадобитися навчитися розпізнавати різницю між брехні батьків чи опікунів та реальністю.

Також для дітей старшого віку важливо відчувати вірність своїм батькам чи піклувальникам та почуття провини, якщо батько чи опікун вилучаються з сім’ї.

Після того, як дитина буде в безпеці, можливо, будемо розглядати основні психологічні проблеми батьків або опікунів. Це може включати поєднання

Метою психотерапії є розкриття та вирішення питань, які спричинили їх підробку або викликали захворювання у своїй дитині.

Метою сімейної терапії є вирішення будь-якої напруженості у сім’ї, вдосконалення навичок батьківства та спроба відновити відносини між батьками, опікуном та дитиною.

У більш важких випадках батько або опікун можуть бути примусово заарештовані в психіатричній палаті відповідно до Закону про психічне здоров’я, тому їхні стосунки з дитиною можуть бути ретельно контролюватися.

Медіа полеміка

Батьки або опікуни, залучених до FII, важко лікувати, тому що більшість з них не допускають своїх обманів і відмовляються визнати свою зловживання. Тому в багатьох випадках дитина назавжди вилучається з догляду.

Найкращі результати трапляються у випадках, коли батько або опікун

Діти, уражені FII, можуть мати довгострокові наслідки з точки зору їх фізичного здоров’я, а також значних психологічних та емоційних травм.

Дослідження BPSU показало, що кожен з чотирьох жертв FII як і раніше мав значні фізичні та / або психологічні проблеми через два роки після того, як злочини припинилися.

У випадках, пов’язаних із введенням непотрібних ліків або інших речовин, за оцінками, приблизно 1 з 16 умруть унаслідок цього зловживання. Ще одне з чотирнадцяти років буде мати довготермінові або постійні травми.

У засобах масової інформації було багато суперечок щодо FII, а деякі коментатори припускають, що це не є реальним явищем.

Проте існує величезна кількість доказів того, що умова існує. Докази зловживань включають сотні матеріалів справи з більш ніж 20 різних країн, зізнання матерів та інших опікунів, показання дітей та секретні відеоматеріали.

Дізнайтеся, які послуги психічного здоров’я існують та як їх отримати

06/10 /

06/10 /

Переважна більшість дорослих ніколи не зашкодить дитині, але все ще важливо зберегти вашу дитину в безпеці та бути в курсі можливих небезпек

Якщо ви думаєте, що у дитини виникають проблеми, будь то батько, дідусь чи друг, вони можуть допомогти їм розмовляти