Варікоза екзема – лікування

Лікування варизічної екземи спрямоване на поліпшення стану шкіри, лікування симптомів та поліпшення кровообігу (кровотоку).

Для багатьох це передбачає тривале лікування з поєднанням

Є також деякі методи самодопомоги, які ви можете спробувати. Ці варіанти лікування описані більш докладно нижче.

Самостійна допомога

Липодерматосклероз (загартована, щільна шкіра) обробляється аналогічно варикозному екземі. Якщо у вас вираза венозної ноги, ви також можете прочитати про лікування виразок венозної ноги.

Є кілька кроків, які можна зробити, щоб зменшити симптоми варикозної екземи та допомогти запобігти подальшим проблемам, таким як

Пом’якшувачі

Рідина може накопичуватися в нижній ніжці, якщо ви сидите або стоїте занадто довго, тому важливо продовжувати рухатися. Прогулянки допоможуть працювати вашим м’язам і допоможуть проштовхнути кров через вени до вашого серця.

Національне Товариство Екзема також рекомендує регулярно згинати ноги і підніматися на пальці або згинати в колінах.

Пом’якшувачі – це зволожуючі процедури, нанесені безпосередньо на шкіру, щоб зменшити втрату води та накрити захисною плівкою. Вони часто використовуються для керування сухими або лускатими шкірними станами, такими як екзема.

Доступна низка різних пом’якшувачів. Деякі з них можна придбати за рецептом без рецепта, але якщо у вас висипчаста екзема, може бути корисно попросити свого лікаря рекомендувати відповідний продукт.

Вам може знадобитися спробувати кілька різних пом’якшувачів, щоб знайти те, що працює для вас. Наприклад, вам може бути призначено суміш емоцій

Різниця між лосьонами, кремами та мазями – це кількість нафти, яку вони містять. Мазі містять більшу кількість олії, тому вони можуть бути досить жирними, але є найбільш ефективними для підтримки вологи в шкірі. Лосьйони містять найменшу кількість масла, тому вони не є жирними, але можуть бути менш ефективними. Креми десь посередині.

Якщо у вас виразкова екзема, вам слід споживати щонайменше двічі на день, навіть якщо у вас немає симптомів.

Актуальні кортикостероїди

Застосувати пом’якшувач

Компресійні панчохи

Лікування варикозного розширення вен

Дуже важливо продовжувати використовувати засоби для пом’якшення під час спалаху варикозної екземи, тому що саме тоді шкіра потребує найбільшої вологості. Наносять еластичні речовини частіше і в щедрих кількостях під час спалаху.

Це незвично для пом’якшувачів викликати побічні ефекти, але іноді вони можуть викликати висип, а жирні пом’якшувачі іноді можуть викликати фолікуліт (запалення волосяних фолікулів). Якщо у вас є якісь побічні ефекти від вашого пом’якшувача, зверніться до лікаря, який може призначити альтернативний продукт.

Пом’якшувачі, додані в воду для ванни, можуть зробити вашу ванну дуже слизькою, тому будьте обережні, щоб увійти та виходити з ванни.

Якщо ваша шкіра запалюється від спалаху варикозної екземи, ваш лікар може призначити місцевий кортикостероїд (кортикостероїдний препарат, що застосовується безпосередньо до вашої шкіри у вигляді крему або мазі), щоб швидко зменшити запалення. Вони також широко відомі як актуальні стероїди.

Можна призначати різні типи кортикостероїдів, залежно від важкості виразкової екземи. Якщо у вас є спалаху ліподермаскоклазу, вам може знадобитися дуже сильний топический кортикостероид.

При застосуванні кортикостероїдів застосовуйте тільки лікування уражених ділянок. Ваш лікар може порадити вам, скільки застосовувати і як часто. Ви також можете ознайомитись з порадами в інформаційній брошурі про пацієнта, яка поставляється з вашим ліки.

Більшість людей повинні лише застосовувати місцевий кортикостероїд один раз на день. При застосуванні ліків треба

Якщо виразкова екзема є помірною чи важкою, вам, можливо, доведеться застосовувати місцеві кортикостероїди як між спалахами, так і під час них.

Додаткова терапія

Якщо вам доведеться застосовувати місцеві кортикостероїди на довгостроковій основі, слід застосувати їх рідше. Ваш лікар порадить вам про те, як часто вам слід застосовувати їх.

Ви також повинні поговорити зі своїм лікарем, якщо ви використовували актуальні кортикостероїди, і ваші симптоми не поліпшилися.

Місцеві кортикостероїди можуть викликати легке та короткочасне печіння або жалі відчуття, як ви застосовуєте, особливо, якщо використовуєте крем.

Як правило, використання міцного місцевого кортикостероїду протягом тривалого періоду збільшить ризик виникнення більш серйозних побічних ефектів, таких як випинання шкіри. Ваш лікар порадить вам про силу ліків, які вам потрібні, і коли ви повинні використовувати його.

Медичні компресійні панчохи спеціально розроблені, щоб стійко стискати ноги, щоб поліпшити ваше кровообіг. Вони найтяжчі у гомілковостопного суглоба та поступово слабкіші, коли йдуть далі ногами. Це спонукає кров текти вверх до вашого серця.

Медичні компресійні панчохи використовуються для лікування варикозного екзему та ліподерматосклерозу шляхом покращення потоку крові через вени ноги та зменшення тиску у венах.

Компресійні панчохи доступні в самих різних розмірах і тисках. Вони також доступні в

Підтримувати панчіх або колготок, які легко стискають ноги, можна купити в аптеках. Компресійні панчохи, які стискають ноги більше, доступні за рецептом, і вам потрібно спочатку оцінити медсестра.

У деяких випадках, якщо вам важко надягти панчохи, вам, можливо, порадять замість трубчастої пов’язки.

Як правило, вам доведеться поставити свої компресійні панчохи, як тільки ви встаєте вранці і знімаєте їх, коли лягаєте спати. Носіння компресійних панчіх може бути незручним, особливо під час спекотної погоди, але важливо правильно носити їх, щоб отримати максимальну користь від них.

Потягніть їх до самого кінця, щоб правильний рівень стиснення застосовувався до кожної частини вашої ноги. Не дозволяйте панчоху рухатись, або він може копати в шкіру в щільному полоні навколо ноги. Поговоріть зі своїм лікарем, якщо панчохи незручні, вони, здається, не підходять, або у вас є складно їх поставити. Може бути можливо отримати спеціальні панчохи, які точно підійдуть вам.

Будьте обережні, коли накладають компресійні панчохи і знімають їх, оскільки це може пошкодити тендітну шкіру. Якщо у вас виразка ноги, вона ідеально піддається лікуванню, перш ніж почати носити компресійні панчохи.

Компресійні панчохи зазвичай повинні бути замінені кожні три-шість місяців. Поговоріть зі своїм лікарем, якщо ваші шкарпетки пошкоджені, оскільки вони можуть бути неефективнішими. Вам слід призначити дві панчохи (або два панчохи, якщо ви одягнені на кожну ногу), щоб одне панчоху було одягненим, тоді як інший Промивають і сушать. Компресійні панчохи слід ручно промити в теплій воді і висушити від прямого тепла.

Якщо у вас варикозне розширення вен, а також варикозне висипання екземи, це може бути корисним.

Якщо ваш лікар вважає, що лікування може бути корисним, вони можуть передати вас до судинного хірурга, який може організувати ультразвукове сканування вашої ноги, щоб знайти дефектні кровоносні судини. Лікування Ваших варикозних вен може бути заплановано.

Існує безліч методів лікування, які можуть поліпшити симптоми та вигляд варикозного розширення вен, у тому числі

Ці процедури зазвичай виконуються в денному відділенні хірургії лікарні.

Дізнайтеся більше про лікування варикозного розширення вен.

Деякі люди намагаються застосовувати додаткові терапії, такі як харчові добавки або рослинні ліки для лікування варикозної екземи, але часто є відсутність доказів того, що вони ефективні при лікуванні стану.

Якщо ви думаєте про використання додаткової терапії, спочатку зверніться до свого лікаря, щоб забезпечити безпеку лікування. Вам слід продовжувати будь-які інші процедури, призначені вашим лікарем.

20/10 /

20/10 /

Актуальні кортикостероїди – це креми, гелі та мазі, які використовуються для лікування ряду шкірних станів