Варикозне розширення вен – ускладнення

Варикозне розширення вен може викликати ускладнення, оскільки вони зупиняють вашу кров тече правильно.

У більшості людей, у яких варикозне розширення вен, не виникнуть ускладнення, але, якщо ви це зробите, це, як правило, буде через кілька років після появи вагітної вени.

Деякі можливі ускладнення варикозного розширення вен пояснюються нижче.

Кровотеча

Варикозне вену біля поверхні вашої шкіри може іноді кровоточити, якщо ви вирізаєте або стукаєте ногу. Кровотеча може бути важко зупинити.

Ви повинні лягти, підняти ногу і нанести прямий тиск на рану. Негайно зверніться за медичною допомогою, якщо це не зупинить кровотечу.

Згустки крові

Якщо у поверхневих жилах утворюються згустки кров’ю (вени, розташовані лише під поверхнею вашої шкіри), це може призвести до таких станів, як тромбофлебіт або тромбоз глибоких вен.

Тромбофлебіт – це набряк (запалення) вен в нозі, спричинений утворенням тромбів у вену. Це може відбуватися у межах вагітної вени та може

Коли тромбофлебіт виникає в одному з поверхневих вен в нозі, це називається поверхневий тромбофлебіт.

Подібно до варикозного розширення вен, тромбофлебіт можна лікувати компресійними панчохами. У деяких випадках можуть бути призначені нестероїдні протизапальні засоби (НПЗЗ), такі як ібупрофен.

Тромбоз глибоких вен може розвинутися до 20% людей, які розвивають згусток крові в поверхневих венах.

Це може викликати біль і набряк у нозі, і може призвести до серйозних ускладнень, таких як емболія легеневої артерії.

Якщо кров у ваших жилах не проходить правильно, це може перешкоджати тому, як ваша шкіра обмінюється киснем, поживними речовинами та відходами з вашою кров’ю.

Хронічна венозна недостатність

Якщо обмін порушується протягом тривалого періоду часу, це відомо як хронічна венозна недостатність.

Хронічна венозна недостатність іноді може спричинити розвиток інших станів, в тому числі описаних нижче.

Варікозна екзема – це стан, який спричиняє утворення вашої шкіри червоним, лушпинним та пухким. Ви також можете розвивати пухирі та шкіру шкіри.

Цей стан часто є постійним, але не призводить до серйозних проблем.

Ліподерматосклероз змушує шкіру стати загартованою і щільною, і ви можете виявити, що це червоний або коричневий колір. Стан зазвичай впливає на область телят.

Венозна виразка розвивається, коли підвищується тиск у венах нижньої частини ноги. Це викликає проникнення рідини з вашої вени та збирання під шкіру.

Рідина може спричинити потовщення шкіри, набряк і згодом зламатися, щоб утворити виразку. Венозні виразки найчастіше утворюються в області щиколотки.

Ви повинні негайно звернутися до свого лікаря, якщо ви помітите будь-які незвичайні зміни у вашій шкірі, такі як згадані вище. Ці умови, як правило, можна легко лікувати, але важливо, щоб ви отримували лікування якомога швидше.

Дізнайтеся більше про вирази венозних ніг.

Дізнайтеся, чому 150 хв фізичної активності щотижня може значно поліпшити ваше здоров’я