Вагінізм – симптоми

Основним симптомом вагінізму є затягування піхви, що може зробити проникнення важким або навіть неможливим.

Тяжкість проблеми може відрізнятися від однієї жінки до наступної.

Деякі жінки не можуть нічого вкласти в піхву. Інші можуть вставити тампон і мати можливість провести гінекологічний іспит, але секс неможливий. Деякі жінки з вагінізмом здатні займатися сексом, але вважають, що це дуже болісно.

Пошук медичної допомоги

Інші симптоми вагінізму можуть включати в себе

Затягування піхви мимовільне, і ви не можете нічого зробити, щоб зупинити це. Тіло навчився пов’язувати проникнення з болем і, коли передбачається проникнення, вагінальні м’язи затягуються як захисна реакція.

Неправда, що жінки з вагінізмом не люблять або не хочуть займатися сексом. Багато жінок з цією умовою користуються близькістю і діляться сексуальним задоволенням зі своїм партнером. Вони можуть досягти оргазму при взаємній мастурбації, передперспектива та оральному сексі. Лише під час статевого акту пропонується або намагається, щоб їх піхв сухий, щоб запобігти проникненню.

Ви повинні звернутися до лікаря або відвідати сексуальну поліклініку, якщо ви думаєте, що у вас може бути вагінізм, тому що це навряд чи поліпшиться без належної підтримки та лікування, і це може призвести до довготривалих емоційних проблем та відносин, якщо не буде вирішено.

Спробуйте не соромитися про обговорення проблеми з вашим лікарем. Порада про це лікаря може стати першим кроком до подолання проблеми.

Дізнайтеся більше про діагностику вагінізму та лікування вагінізму.

Проблеми з оргазмом, біль під час сексу, втрата бажання, де можна отримати допомогу та підтримку