Біль у шлунку та біль у животі

Біль у шлунку – це термін, який часто використовується для позначення судом або тупі болі в животі. Як правило, це недовговічні і часто несерйозні.

Сильні болі у животі є більшою причиною для занепокоєння. Якщо воно починається раптово та несподівано, це слід розглядати як невідкладну медичну допомогу, особливо якщо біль зосереджений у певній місцевості.

Зателефонуйте своєму лікарю якнайшвидше, або, якщо це буде так, зверніться до найближчої лікарні та відділення невідкладної допомоги (A & E).

Якщо ви відчуваєте біль у районі навколо ребер, прочитайте про біль у грудях, щоб отримати інформацію та поради.

Спазми зі шлунками з роздутою часто викликані захопленим вітром. Це дуже поширена проблема, яка може бути незручною, але її легко вирішити. Ваш хімік зможе порекомендувати продукт, такий як buscopan або mebeverine, який можна придбати через лічильник для лікування проблеми.

Якщо судини у шлунку почалися недавно, а у вас також є діарея, причиною може бути пухлина (гастроентерит). Це означає, що у вас є вірусна чи бактеріальна інфекція шлунку та кишечника, яка повинна покращитись без лікування через кілька днів.

Біль у шлунку супроводжується здуттям

Гастроентерит може бути спричинений тим, що він тісно контактує з інфікованим чи їсть заражену їжу (харчове отруєння).

Якщо у вас повторюються напади спазмів на шлунок та діарея, у вас може виникнути тривалий стан, наприклад синдром подразненого кишечника.

Якщо у вас виникає різкий болі в живому стані у конкретній ділянці живота, негайно зателефонуйте своєму лікарю або перейдіть до найближчого відділу A & E. Це може бути ознакою серйозної проблеми, яка може швидко погіршуватися без лікування.

Серйозні причини раптового сильного болі в животі включають в себе

Якщо ваш лікар підозрює, що у вас є одне з цих станів, вони можуть негайно направляти вас до лікарні.

Раптовий і сильний біль у животі іноді може бути викликаний інфекцією шлунку та кишечника (гастроентерит). Це також може бути викликане тягтими м’язом у животі або травмою.

Раптові спазми в шлунку з діареєю

Зверніться до свого лікаря, якщо у вас або у вашої дитини виникли постійні або повторні болі у животі. Причина часто не є серйозною і може управлятися.

Можливі причини у дорослих включають

Можливі причини у дітей включають

Раптовий сильний біль у животі

Довготермінові або повторювані болі в животі

Поради щодо позбавлення від здуття живота, включаючи висічення “вітряної” їжі та газованих напоїв, а також регулярні фізичні вправи

Ліки, які слід вживати для лікування болю, залежать від того, який тип болю у вас є