Болі в руці або лікті

Біль у руці є поширеним явищем і, як правило, обумовлено травмою або падінням. Його часто можна управляти засобами відпочинку та позабіржового знеболення.

Якщо ваша рука раптом почала хворіти, але ви не думаєте, що справа є серйозною, спробуйте піклуватися про це вдома

Зверніться до свого лікаря, якщо після декількох днів біль у руці не покращується, або коли виникає поява почервоніння, набряк або біль.

Негайно зверніться до свого лікаря, якщо

Прочитайте далі, щоб краще зрозуміти, що може бути неправильним у вашій руці, але не використовуйте цю інформацію для діагностування себе – завжди зверніться до свого лікаря для правильного діагносту.

Біль у плечах покрито окремо.

Коли отримати негайну медичну допомогу

Найбільш поширені причини болю в руці

Ці питання обговорюються нижче.

Не використовуйте руку та дбайте про це вдома, використовуючи болезаспокійливу дію та крижану упаковку (див. Вище), поки біль не зникне.

Повторне рух руки може спричинити накопичення рідини над ліктьовим суглобом, відомий як бурсит олекранона (олекранон – кістковий кінець ліктьової частини). Це призводить до болю та набряку.

Іноді загальне “зношення”, яке виникає в суглобах та кістках хребта, коли людина стає старше, може спричинити нервування спинного мозку розчавитись або потрапити у пастку. Це може спричинити біль, яке випромінює від шиї до рук, а іноді і шпильок і голок.

Ангіна зазвичай викликає тупий, важкий або жорсткий біль у судині, який іноді може поширюватися на ліву руку, шию, щелепу або спину. Біль, як правило, викликається фізичною активністю або стресом, і часто триває лише кілька хвилин.

Загальні причини болю в руці

Рідше болі рук можуть бути спричинені однією з наступних станів або травм

Менш поширені причини болю в руці

Розбита рука або зап’ястя зазвичай спричинена падінням або силою від зіткнення. Зазвичай вживають близько 6-8 тижнів для зцілення у дорослих та менше часу у дітей

Дізнайтеся про ці загальні травми, які впливають на м’язи та зв’язки

Ліки, які слід вживати для лікування болю, залежать від того, який тип болю у вас є