Болезнь Бехеца – Діагностика

Підтвердження діагнозу хвороби Бехеца може бути складним, оскільки симптоми є настільки широкими, і їх можна розділити з низкою інших умов.

Також немає остаточного тесту, який може використовуватися для діагностики хвороби Бехеца, тому для перевірки можливих ознак стану та виключення інших можливих причин ваших симптомів може знадобитися кілька тестів.

Рекомендовані тести можуть змінюватися залежно від ваших симптомів, але можуть включати їх

Тести

Для вимірювання чутливості вашої шкіри може бути застосований патергійний тест, оскільки люди з хворобою Бехеца часто мають особливу чутливу шкіру.

Цей тест передбачає проколювання вашої шкіри голкою, щоб побачити, чи з’являється червоне місце протягом наступного або другого дня.

Діагностичні критерії

Позитивний результат не завжди означає, що у вас є стан, але це може допомогти вашому лікарю встановити діагноз. Проте, позитивні патерджі тести рідше зустрічаються у людей з Великобританії.

Якщо інші потенційні причини ваших симптомів були виключені, діагноз хвороби Бехеца часто може бути зроблений на основі схеми симптомів, що є загальним у такому стані.

Поточні керівні вказівки встановлюють, що діагноз “хвороба Бехеца” зазвичай можна робити впевнено, якщо у вас виникли принаймні три епізоди виразки рота протягом останніх 12 місяців, і у вас є принаймні два з наступних симптомів

Дізнайтеся більше про симптоми хвороби Бехеца.

Природною реакцією на отримання діагнозу складного стану, такої як хвороба Бехета, є якнайбільше з’ясування стану.

Однак,. Це може бути важко, бо хвороба Бехеца настільки рідко, що навіть більшість професіоналів в галузі охорони здоров’я знають мало чи нічого про це.

Гарне місце, щоб почати більше дізнатись про хворобу Бехсета, – це веб-сайт Товариства синдром “Бехет” (BSS). BSS – основна група підтримки пацієнтів у Великобританії для людей з хворобою Бехеца.

Після діагнозу

Веб-сайт BSS містить різноманітну інформацію про різні аспекти хвороби Бехеца, форум учасників, блоґи та посилання на інші корисні ресурси.

Фахівець Центру хвороби Бехеца

Існують три Центри передового досвіду, які були створені для того, щоб допомогти діагностувати та лікувати людей з хворобою Бехеца в Англії.

Вони знаходяться в Лондоні, Бірмінгемі та Ліверпулі.

Ви можете перейти до одного з цих центрів, щоб діагноз можна було підтвердити. Співробітники цих центрів можуть також підтримувати зв’язок з фахівцями інших центрів, щоб допомогти в управлінні та обігу людей, навіть якщо їх безпосередньо не бачать.

Ви можете дізнатись більше про ці центри на веб-сайті Центрів вишуканості синдромів Бехсета.

Дізнайтеся, як і чому проводяться аналізи крові