Атрезія і трахео-стравохідна фістула

Атрезія стравоходу – це рідкісний дефект народжених, який вражає стравохід дитини (трубка, через яку їжа проходить з порожнини рота в шлунок).

Верхня частина стравоходу не з’єднується з нижнім відділом стравоходу і шлунком. Зазвичай вона закінчується в сумочці, що означає, що їжа не може досягти шлунку.

Це часто трапляється разом з іншим вродженим дефектом, який називається трахео-стравохідної фістулою, яка є зв’язком між нижньою частиною стравоходу та тромбою (трахея).

Це призводить до того, що повітря проходить від тромбу до стравоходу та живота, а шлункова кислота переходить у легені.

Ці дефекти означають, що дитина не зможе безпечно проковтнути, якщо взагалі. Вони можуть також розвивати такі небезпечні для життя проблеми, як задуха і пневмонія, якщо їх не обробляти швидко, тому хірургічне втручання, як правило, проводиться протягом декількох днів після народження.

Вважається, що атрезія стравоходу є причиною проблеми з розвитком стравоходу, коли дитина знаходиться в утробі матері, хоча незрозуміло, чому саме це відбувається.

Причини атрезії стравоходу

Стан більш поширений у дітей маток, у яких занадто багато навколоплідних вод під час вагітності (багаточорні). Це також частіше зустрічається у дітей, які мають проблеми з розвитком їх нирок, серця та хребта.

Думка про те, що інша дитина з атрезією стравоходу є мала.

Лікарі можуть підозрювати, що ваша дитина має атрезію стравоходу, перш ніж вони народжуються, якщо звичайні ультразвукові дослідження показують багато навколоплідних вод в утробі матері, хоча це може мати ряд причин.

Тести для перевірки стану будуть проводитися після народження вашої дитини, якщо вони, здається, мають проблеми з ковтанням або диханням.

Трохий живильний трубочок може бути переданий через горло вашої дитини через ніс, щоб побачити, чи він доходить до живота, і рентгенологічне дослідження може проводитися для перевірки стравоходу.

Операція по відновленню атрезії стравоходу та трахео-стравохідного свища зазвичай проводиться незабаром після народження.

Діагностика атрезії стравоходу

Вашу дитину буде направлено до відділу інтенсивної терапії новонароджених, де вони отримують загальний наркоз. Вони будуть отримувати харчування у вену (внутрішньовенно), і для відсмоктування рідини з мішковини в їх стравоході використовують всмоктувальну трубку.

Хірург робить розріз правої сторони судини, між ребрами, і закриває ненормальне з’єднання (свищ) між стравоходом і вітром. Після цього хірург буде зшивати верхню і нижню частини стравоходу.

Якщо розрив у стравоходу великий, для вашої дитини, можливо, доведеться почекати кілька місяців для операції, щоб дозволити їх стравоходу зрости трохи більше. У цьому випадку вони повинні мати трубку для годування, тимчасово поміщену в шлунок через їх животик. Іноді процедура подовження стравоходу до її ремонту може бути виконана.

Після операції ваша дитина буде зберігатися у відділенні інтенсивної терапії та помістити в інкубатор. Вони також можуть знадобитися

Ремонт дефектів

Спочатку ваша дитина отримуватиме внутрішньовенне харчування, але через кілька днів ви зможете годувати їх, використовуючи живильну трубку, що проходить через шлунок через ніс.

Ви зможете взяти вашу дитину додому, коли вони приймуть їжу з рота. Зазвичай це займе тиждень-два. Вас порадять про те, як годувати вашу дитину, коли вони повертаються додому та старіють.

Грудну та харчову пляшку, як правило, рекомендують принаймні протягом перших кількох місяців. Тоді можна буде дуже поступово відлучати вашу дитину на товщі продуктів. Лікарня може звернутися до лікаря-дієтолога за конкретною порадою.

Після операції

Зв’яжіться з лікарнею або лікарем, якщо ваша дитина задихається або кашляє на кормі, виявляє будь-які труднощі ковтання або втрачає вагу.

При будь-якій операції є невеликий ризик кровотечі та інфекції.

Для цієї конкретної операції є додаткові ризики

Можливо, для їх вирішення може знадобитися подальша процедура або операція.

Більшість дітей, які мали хірургічне втручання для лікування атрезії стравоходу та / або трахео-стравохідного фістула, продовжать нормальне життя.

Однак є шанс, що у вашій дитині можуть виникнути ще деякі проблеми, зокрема

Додому

Ваша дитина буде постійно стежити за фахівцями після їх роботи, щоб підібрати такі проблеми, як це, і ставитися до них на ранній стадії. Деякі з цих проблем покращиться, коли ваша дитина стає старше.

02/06 /

Ризики хірургії

02/06 /

Діти часто вирощують молоко під час або незабаром після годівлі. Це відоме як “posseting”, або “reflux”

Перспектива