Атлетична стопа

Нога спортсмена – це висип, викликаний грибком, який зазвичай з’являється між пальцями.

Уражена шкіра може бути свербіжною, червоною, лускатою, сухою, тріщиною або блискучою. Це, як правило, не є серйозним, але його слід лікувати, щоб його не поширювати на інші частини тіла або інших людей.

Лікування зазвичай передбачає придбані аптеками креми, спреї або рідини та хорошу гігієну ноги.

Медична назва для ноги спортсмена – tinea pedis.

Підошви спортсмена найчастіше зачіпає шкіру між пальцями ніг або в нижній частині ноги.

Інфекція може поширюватися навколо ноги та ваших нігтів – докладніше про грибкові інфекції нігтів. Стрижка зараженої шкіри, а потім торкання інших частин вашого тіла також може поширювати інфекцію.

Ознаки та симптоми спортсменської стопи

У важких випадках шкіра, пошкоджена ногами спортсмена, може заразитися бактеріями. Це може призвести до целюліту, який змушує шкіру ставати червоною, гарячою і набряклою.

Ноги спортсмена викликані грибками, що ростуть і помножуються на шкіру. Гриби, які викликають інфекцію, процвітають у теплих, темних і вологих місцях, як ноги.

Ви, швидше за все, отримаєте ногу спортсмена, якщо ви

Ноги спортсмена легко поширюються на інших людей, торкаючись інфікованої шкіри або вступаючи в контакт з забрудненими поверхнями або предметами.

Ступінь спортсмена навряд чи покращиться самостійно. Його можна звичайно лікувати, використовуючи протигрибкові препарати, доступні в аптеках, без необхідності бачити лікаря.

Протигрибкові процедури працюють, зупиняючи грибок, завдяки чому ваша нога спортсмена зростає. Вони надходять у креми, спреї, рідини та порошки, і використовуються наступним чином

Як ви отримуєте ногу атлета?

Протигрибкові засоби лікування ефективні, хоча деякі працюють швидше, ніж інші. Фармацевт може рекомендувати протигрибкові препарати, які безпечні для використання. Не всі види підходять для дітей, людей похилого віку та вагітних жінок, що годують грудьми.

Якщо ваша висипання дуже сильна і свербіжна, фармацевт може рекомендувати використовувати легкий стероїдний крем, щоб полегшити будь-який дискомфорт, але це слід застосовувати лише протягом короткого періоду та у поєднанні з протигрибковим лікуванням.

Зверніться до свого лікаря, якщо після однієї тижня лікування не покращується стопа вашого спортсмена, або це спричиняє значну біль або дискомфорт. Ваш лікар може взяти невеликий зразок шкіри для тестування та рекомендувати більш сильні протигрибкові лікарські засоби, включаючи таблетки.

Важливо також практикувати хорошу гігієну ноги під час лікування, щоб прискорити відновлення та запобігти поверненню стопи атлета.

Лікування спортивної стопи

Ви можете зменшити ризик розвитку ноги спортсменів

Якщо ви або ваша дитина розвиває ногу спортсмена, вам не потрібно залишатися на роботі чи в школі. Виконайте наведені вище поради, щоб зменшити ризик поширення інфекції іншим.

Запобігання стопам спортсмена

Як зберегти ваші ноги здорові і вибрати правильне спортивне взуття, а також що робити, якщо у вас пахне ноги

Грибкові інфекції нігтя можуть впливати на частину або весь цвях, включаючи нігтьову пластину, нігтьове ложе і корінь цвяха