Астма – живе з

Ваша астма може стати краще або гірше в різні часи. Там можуть бути періоди, коли у вас є симптоми астми, але між вами може бути загалом добре, можливо, багато років.

Нижче наведено деякі речі, які ви можете зробити, щоб допомогти зберегти астму під контролем.

Самовіднесення є невід’ємною частиною повсякденного життя. Вона передбачає відповідальність за власне здоров’я та добробут, за підтримки тих, хто бере участь у вашому догляді.

Самостійна догляд

Він включає в себе те, що ви виконуєте кожен день, щоб залишатися в нагоді, підтримувати гарне фізичне та психічне здоров’я, запобігати хворобам або нещасним випадкам, а також більш уважно стежити за незначними недугами та довготривалими умовами.

Люди, що живуть із довгостроковими умовами, можуть отримати величезне користь від підтримки, щоб піклуватися про себе. Вони можуть жити довше, мати кращу якість життя, бути більш активними та незалежними.

Візьміть ліки

Якщо ваша дитина має астму, їх слід заохочувати керувати своїм станом, коли вони стають старшими, щоб вони дізналися про свої ліки та про те, як визнати та лікувати атаки астми.

Важливо, щоб ви або ваша дитина приймали будь-які ліки, як це передбачено, навіть якщо ви почуваєте себе краще.

Прийом протизапального препарату кожен день з використанням правильної техніки допоможе зберегти астму під контролем і може допомогти запобігти атакам астми.

Якщо у вас є будь-які питання або занепокоєння щодо ліків, які ви приймаєте або ваша дитина, або побічні ефекти, поговоріть зі своїм лікарем або медсестрою астми.

Оскільки астма є довгостроковим станом, ви будете регулярно контактувати зі своєю медичною командою. Ви або ваша дитина повинні мати перевірки, щоб переконатись, що стан знаходиться під контролем, і що ваше поточне лікування все-таки підходить як мінімум один раз на рік.

Хороші стосунки з вашою командою означають, що ви можете легко обговорити свої симптоми чи проблеми. Чим більше команда знає, тим більше вони можуть допомогти.

Якщо у вас є астма, вам, можливо, буде рекомендовано мати щорічний грип для захисту від грипу, оскільки захворювання на грип може ускладнити контроль за астмою.

Регулярні огляди

Вам також може запропонувати провести пневмококову вакцинацію, одноразову ін’єкцію, яка захищає від конкретної серйозної інфекції, яка називається пневмококової пневмонією.

Вакцинація

Потрібно грип?

Діти з астмою все ще мають всі свої рутинні вакцинації, як зазначено в графіку вакцинації.

MainGP більше не буде використовуватися як ваш головний GP

Будь ласка, виберіть свого лікаря

На жаль, виникла проблема з отриманням результатів. Будь-ласка спробуйте пізніше.

Жоден GP не знайдено для вашого місцезнаходження

На жаль, виникла проблема з отриманням деталей вашого лікаря. Будь-ласка спробуйте пізніше.

Якщо ви курите та хворієте на астму, вам слід кинути палити, оскільки це може суттєво знизити тяжкість та частоту симптомів. Куріння також може знизити ефективність лікування астми.

 Smokefree може запропонувати поради та заохочення, щоб допомогти вам кинути палити. Ви можете зателефонувати їм за телефоном 0300 123 1044 або відвідати веб-сайт Smokefree.

Перестати палити

Якщо ви не палите та не хворієте на астму, постарайтеся уникати впливу тютюнового диму, оскільки це може викликати ваші симптоми.

Щоденне життя ховається

Якщо у вашої дитини діагностовано астму, ви повинні спробувати переконатись, що їх ніхто не курить.

Сплячий

Хочете знати більше?

При правильному лікуванні та управлінні астма не повинна ніяким чином обмежувати ваше повсякденне життя (включаючи сну). Ви повинні працювати зі своїми медичними працівниками і прагнути до досягнення цієї мети.

Ви також повинні бути впевнені в тому, як визнати, коли ваша астма виходить з-під контролю, і що робити, якщо це станеться.

Синдром астми часто буває гіршим вночі. Це означає, що ви можете прокинутися декілька ночей кашляти або з вузьким сундом.

Якщо ваша дитина має астму, поганий сон може вплинути на їх поведінку та концентрацію, а також на їхню здатність навчатися.

Ефективний контроль за астмою з лікуванням, який рекомендує лікар чи медсестра, зменшить симптоми, тому ви або ваша дитина повинні спати краще.

Дізнайтеся про те, як жити з безсонням, щоб отримати додаткові поради щодо кращого сну.

Дуже рідко люди з астмою розвивають симптоми тільки під час фізичних вправ. Однак зазвичай це ознака того, що вашу астму можна краще контролювати в цілому.

Якщо у вас або вашої дитини з’являються симптоми астми під час або після тренувань, зверніться до лікаря або медсестри астми. Ймовірно, вони переглянуть ваші загальні симптоми та план особистої астми, щоб переконатися, що стан знаходиться під контролем.

Ваш лікар або медсестра астми також можуть це порадити

Читайте про здоров’я та фітнес, щоб отримати додаткову інформацію про простих способах тренувань.

Більшість людей з астмою можуть їсти нормальну, здорову дієту. Інколи люди з астмою можуть мати алергічні тригери на харчуванні, і їм доведеться уникати продуктів, таких як коров’яче молоко, яйця, риба, молюски, дріжджі, горіхи та деякі харчові барвники та консерванти. Однак це рідкість.

Дізнайтеся більше про хорошу їжу та здорову дієту.

Хочете знати більше?

Важливо визначити можливі тригери астми, відзначаючи будь-які погіршення симптомів або використовуючи ваш піковий лічильник витрат під час виявлення певних ситуацій.

Прочитайте нашу сторінку про причини астми, щоб дізнатись більше про потенційні тригери.

Деякі тригери, такі як забруднення повітря, хвороби та певні погодні умови, важко уникнути. Проте, можливо, можна уникнути інших тригерів, таких як пилових кліщів, спор грибів, хутра тварини та певні ліки, що викликають ваші симптоми.

Переконайтеся, що ваша команда охорони здоров’я знає і досліджує тригери для ваших симптомів, які ви, можливо, помітили самі.

Хочете знати більше?

Неправильно контрольована астма може негативно вплинути на вашу якість життя. Умова може призвести до

Діти також можуть відчувати себе виключеними зі своїх шкільних друзів, якщо вони не можуть брати участь в іграх, спортивних та громадських заходах.

У рідкісних випадках астма може призводити до ряду серйозних респіраторних ускладнень, у тому числі

Всі ці ускладнення є небезпечними для життя і потребують медичного лікування.

Хоча більшість людей здатні ефективно контролювати свої симптоми, астма може бути небезпечним для життя.

Часто люди, які вмирають від бронхіальної астми, роблять це вдома, тому що вони не впізнають, коли їх стан погіршується, або залишає це занадто довго, щоб вжити заходів.

Не дозволяйте це статися з вами. Будьте впевнені у визнанні погіршення вашої астми та вжитих заходів. Негайно вживати заходів – ніколи не ігноруйте важку астму.

В результаті змін, що відбуваються в організмі під час вагітності, багато жінок вважають, що їх симптоми астми змінюються, коли вони вагітні. Деякі жінки вважають, що їх астма покращується під час вагітності, тоді як інші вважають це погіршеним. Для інших це залишається незмінним.

Вправу

Найбільш важкі симптоми астми, що виникають у вагітних жінок, мають місце в період між 24 та 36 тижнем вагітності. Симптоми значно зменшуються протягом останнього місяця вагітності.

Дієта

Лише 10% жінок відчувають симптоми астми під час пологів і догляду, і ці симптоми, як правило, можна контролювати за допомогою ліки від питва.

Знайте свої тригери

Важливо гарантувати, що ваш стан добре контролюється під час вагітності, тому що погано контрольована астма може призвести до ускладнень, таких як прееклампсія, передчасне народження та обмежений ріст дитини в утробі матері. Хороший контроль за астмою також мінімізує ймовірність проблем під час пологів та доставки.

Ви повинні управляти своєю астмою так само, як і ви, перш ніж ваша дитина. Ліки, що використовуються для лікування астми, особливо ті, які вдихають, як правило, вважаються безпечними для прийому під час вагітності та під час годування груддю вашою дитиною.

Єдиним винятком є ​​антагоністи лейкотрієнових рецепторів. Вони, як відомо, не шкідливі, але є недостатній досвід використання їх під час вагітності, щоб бути абсолютно впевненим.

Однак, якщо вам потрібно приймати антагоністи лейкотрієнових рецепторів, щоб контролювати вашу астму, ви можете вирішити (обговорюючи з лікарем або клінікою астми та акушерським лікарем), що ви повинні продовжувати приймати їх і що потенційні ризики для вас і вашої дитини з Неконтрольована астма, ймовірно, буде набагато вищою, ніж будь-який потенційний ризик від цього лікарського засобу.

Дізнайтеся більше про астму під час вагітності.

Хочете знати більше?

Більшість дітей з добре вправленою астмою можуть навчитися та брати участь у шкільній діяльності, абсолютно не зачіпає їх стан.

Проте, важливо забезпечити, щоб у школі була актуальна письмова інформація про ліки астми вашої дитини, скільки вони беруть, і коли їм потрібно їх взяти.

Вам також може знадобитися надати школі запасному інгалятору для зняття вагітності, щоб ваша дитина могла користуватися, якщо у школьні дні з’являються симптоми.

Персонал у школі повинен мати змогу визнати погіршення симптомів астми та знати, що робити в разі нападу, особливо персоналу, який стежить за спортом або фізичною культурою.

У школі вашої дитини повинна бути політика астми, яку ви можете попросити побачити.

Залежно від того, наскільки сильно астма впливає на вас щодня, ви можете мати певні переваги, такі як

Якщо ви отримуєте низький дохід, ви також можете отримати допомогу з витратами на охорону здоров’я.

Хочете знати більше?

Якщо у вас виникає астма через вашу роботу, і це повністю задокументовано вашим лікарем та вашим роботодавцем, ви можете подати заяву на отримання допомоги від інвалідності на виробничі травми з Агенства допомоги.

Це щотижнева сума, що сплачується людям, що страждають на астму, викликаних впливом певної речовини через свою роботу, і, як відомо, пов’язана з астмою (повний список доступний від керівника з питань охорони здоров’я та безпеки).

Якщо ви хочете подати позов проти вашого роботодавця через професійну астму, ваш адвокат повинен діяти протягом трьох років після встановлення діагнозу.

Хочете знати більше?

Багато людей з довгостроковим станом здоров’я відчувають стрес, тривогу та депресію.

Ви можете виявити корисним говорити про ваш досвід астми з іншими людьми в аналогічній ситуації. Організації-пацієнти мають місцеві групи, де ви можете зустрітися з іншими, які були діагностовані астмою та пройшли лікування.

Якщо ви відчуваєте почуття депресії, поговоріть зі своїм лікарем. Вони зможуть дати пораду та підтримку. Крім того, ви можете знайти служби підтримки депресії у вашій місцевості.

Дізнайтеся більше про життя з довгостроковими умовами.

Хочете знати більше?

Способи тримати ваші симптоми астми в затінку, не відмовляючись від усіх речей у житті, які вам подобаються

Дізнайтеся, як вагітність впливає на бронхіальну астму, і як ви можете управляти своєю астмою під час вагітності, включаючи лікування.

Використовуйте ці п’ять порад для управління астмою, коли температура падає

Поради щодо подорожей з астмою, включаючи прийом ліків, вакцинація, авіаперевезення та страхування.

Ускладнення астми шоу

31/07 /

Якість життя

31/07 /

Дихальні ускладнення

Смерть

Астма та виставка вагітності

Астма на шкільному шоу

Показати фінансову підтримку

Професійна астма

Зв’яжіться з іншими шоу