Артроскопія – історія Ешлі

Ешлі Французький, з півночі Лондона, вирішив продовжити артроскопію після того, як помітив щось не так, як його коліно. З тих пір він не оглянувся.

“Я зробив багато кікбоксингу та футболу, так що я вважаю, що не дивно, що моє коліно почало грати. Це не було точно боляче, але він замикався, коли я сів. Я також міг відчувати деякі плаваючі шматки навколо коліна, який, якщо я натискав їх, зник би в суглоб. Це було більше незручно, ніж біль, але, намагаючись випрямити моє замкнене коліно, було болісно.

“Я пішов до мого ГП, який відправив мене до Старої церковної лікарні в Ромфорді. Вони взяли кілька рентгенівських променів, які показали, що шматочок кістки відірвався від моєї коліна, і це спричинило замикання мого коліна.

“Консультант запропонував мені провести артроскопію, і після того, як я розмовляв з процедурою, я вирішила йти вперед. Це здавалося набагато швидше і простіше, ніж відкрита операція. Я був на чергуванні місяць. Операція була під загальною анестетикою, і я залишився в лікарні вночі. Коли я обійшовся з анестетика, я був трохи болісним і сонний, але це було незадовго до того, як я знову почувався як я.

“Я був на милицях протягом тижня або близько того і повинен був повернутися до лікарні для фізіотерапії один раз на тиждень протягом трьох тижнів. Вони дали мені кілька вправ, щоб робити вдома, і я знову став боксом і грає в футбол через місяць.

“Операція була кілька років тому, і я ніколи не мав ніяких проблем з тих пір. Я б порадив будь-кому мати артроскопію. Тут нема чого турбуватися, і тепер коліно відчуває себе фантастично “.

Якщо ваш лікар пропонує, вам може знадобитися хірургічне втручання, це керівництво для вас