Ангіодема – Симптоми

Головний ознака ангіоневротичного набряку – набряк, який розвивається нижче поверхні шкіри.

Набряк викликаний збором рідини в глибоких шарах шкіри.

Найчастіше це вражає руки, ноги, очі, губи або статеві органи. У важких випадках може впливати внутрішня підкладка горла і кишечника (див. Нижче).

Набряк шкіри

Набряк зазвичай з’являється раптово, і є більш важким, ніж звичайні вулики (висипання кропиви). Зазвичай це триває від одного до трьох днів. Перед тим, як набряк видно, в зоні ураження може з’явитися сльозоточивість.

Набряк не свербіть, шкіра може виглядати як нормальний колір, проте у багатьох людей з алергічною або ідіопатичною ангіоневротичною хворобою також розвивається кропив’янка (вулики), яка червона і свербіжна.

Інші симптоми

Як і видимі набряки, ангіоневротичний набряк може викликати інші симптоми, у тому числі

Люди з спадковим ангіоневротичним набряком також можуть зазнати

Зв’яжіться зі своїм лікарем, якщо у вас є епізод ангіоневротичного набряку, який не впливає на ваше дихання, і у вас ще не було встановлено діагноз стану. Вам потрібно буде мати тести, щоб визначити, який тип ангіодеми у вас є.

Наберіть 999, щоб просити швидку допомогу, якщо ви підозрюєте, що ви або хтось, кого ви знаєте, зазнає анафілаксії (важка алергічна реакція). Скажіть оператору, що ви підозрюєте анафілаксію.

Початкові симптоми анафілаксії включають в себе

Якщо ви або інша особа, яка вас доглядає, раніше призначала ручку автоподатника з адреналіном, ви повинні використовувати її під час очікування швидкої допомоги.

Коли звернутися за медичною допомогою

Коли шукати невідкладної медичної допомоги

Зберігайте шкіру здоровими в усіх вадах. Плюс поширені шкідливі стани та лікування, у тому числі вугри