Анафілаксія – причини

Анафілаксія викликається проблемою імунної системи, яка є природним захистом організму від хвороби та інфекції.

У разі анафілаксії ваша імунна система надмірно реагує на нешкідливу речовину та вивільняє цілий ряд різних хімічних речовин, таких як гістамін, для боротьби з помилковою загрозою.

Деякі з найбільш поширених тригерів для анафілаксії показані нижче.

Тригери

У більшості випадків анафілаксія виникає внаслідок віспи та бджолиних укусів, хоча потенційно будь-який укус комах або жало може викликати анафілаксію.

За оцінками, близько 1 з 100 чоловік зазнають алергічну реакцію після оси або бджолиного жала, але тільки невелика кількість цих людей продовжуватиме розвивати важку анафілаксію.

Більше половини випадків епідеміологічної анафілаксії обумовлені арахісом.

Інші продукти, які, як відомо, викликають анафілаксію, включають в себе

Ліки, що викликають анафілаксію у невеликій кількості людей, включають в себе

Люди, чутливі до цих видів ліків, як правило, розвивають анафілаксію, як тільки вони починають курс лікування, хоча вони можуть безпечно отримувати їх у минулому.

Ризик анафілаксії з використанням цих видів лікарських засобів дуже малий, тому в більшості випадків переваги лікування переважають потенційний ризик.

Наприклад, ризик розвитку анафілаксії навколо

Контрастні агенти – це група спеціальних барвників, що використовуються в деяких медичних тестах, щоб допомогти деяким ділянкам вашого тіла краще проявлятись під час сканування, наприклад, рентгенівських променів.

Наприклад, контрастний агент, введений в кровоносну судину, допоможе виявити будь-які проблеми в судині, такі як закупорка, на рентгенограмі. Це відоме як ангіографія.

Імовірність розвитку анафілаксії після ін’єкції контрастним агентом вважається меншою, ніж 1 на 10000.

Менше 1 на 100 чоловік у населення має натуральну каучукову латексну алергію. Здоров’я, волосся, краса, працівники підприємств громадського харчування та автомобілебудування частіше мають алергію на латекс.

Ті, у кого є історія сонця, астма, екзема та певні захворювання, такі як spina bifida, більше схильні до цього.

Іноді, незважаючи на широке тестування, для анафілаксії не виявляється тригера, і причина залишається невідомим. Це відоме як ідіопатична анафілаксія.

Близько 2% людей. У вас є алергія на харчування, але у багатьох інших є непереносимість їжі