Алергія – лікування

Лікування алергії залежить від того, на що ви алергійні. У багатьох випадках ваш лікар зможе запропонувати поради та лікування.

Вони порадять вам про вжиття заходів для уникнення впливу речовини, на яку ви алергійні, і можете рекомендувати ліки для контролю ваших симптомів.

Найкращий спосіб зберегти ваші симптоми під контролем часто полягає у запобіганні алергічним наслідкам, хоча це не завжди практично.

Уникати впливу алергенів

Наприклад, ви можете допомогти керувати

Дізнайтеся більше про запобігання алергічним реакціям.

Засоби алергії

Препарати для легкої алергії доступні в аптеках без рецепта, але завжди просимо поради вашого аптекаря або ГП перед тим, як розпочати нові ліки, оскільки вони не підходять для всіх.

Антигістамінні препарати є основними ліками для алергії. Вони можуть бути використані

Антигістамінні препарати можна приймати як таблетки, капсули, креми, рідини, очні краплі або назальні спреї залежно від того, яка частина вашого тіла постраждала від вашої алергії.

Протизапальні засоби можуть бути використані як короткочасне лікування заблокованого носа, викликаного алергічною реакцією.

Вони можуть бути прийняті як таблетки, капсули, назальні спреї або рідини. Не використовуйте їх протягом більше тижня за один раз, оскільки їх використання протягом тривалого періоду може погіршити ваші симптоми.

Червоні та сверблячі шкіри, викликані алергічною реакцією, іноді можна лікувати безрецептурними кремами та лосьйонами, такими як

Стероїдні ліки можуть допомогти зменшити запалення, викликане алергічною реакцією. Вони доступні як

Імунотерапія (десенсибілізація)

Розпилювачі, краплі та слабкі стероїдні креми доступні без рецепту. Більш міцні креми, інгалятори та таблетки доступні за вашим лікарем за рецептом.

Лікування важких алергічних реакцій (анафілаксія)

Лікування специфічних алергічних станів

Імунотерапія може бути варіантом для невеликої кількості людей з певною важкою та стійкою алергією, які не можуть контролювати свої симптоми за допомогою наведених вище заходів.

Лікування включає введення іноді невеликих доз алергену – або як ін’єкції, або як краплі або таблетки під язиком – протягом декількох років.

Ін’єкція може проводитися тільки в спеціалізованій клініці під наглядом лікаря, оскільки існує невеликий ризик серйозної реакції. Краплі або таблетки, як правило, можна приймати вдома.

Метою лікування є допомогти вашому організму звикнути до алергену, тому він не реагує на це так сильно. Це не обов’язково вилікує вашу алергію, але це зробить його м’яким і означає, що ви можете приймати менше ліків.

Деякі люди з сильною алергією можуть мати небезпечні для життя реакції, відомі як анафілаксія або анафілактичний шок.

Якщо у вас є ризик цього, вам буде надано спеціальні форсунки, що містять ліки під назвою адреналін для використання в надзвичайних ситуаціях.

Якщо у вас виникають симптоми анафілаксії, такі як утруднене дихання, слід вживати себе в зовнішнє стегно перед тим, як звернутися за невідкладною медичною допомогою.

Дізнайтеся більше про лікування анафілаксії.

Скористайтеся наведеними нижче посиланнями, щоб знайти інформацію про те, як лікуються алергії та пов’язані з ними стани

########

Кортикостероїди – це протизапальні ліки, призначені для лікування широкого спектру стану здоров’я