Актиномікоз

Актиномікоз – це рідкісний тип бактеріальної інфекції, спричинений групою бактерій, що називається actinomycetaceae.

Більшість бактеріальних інфекцій обмежуються однією частиною тіла, оскільки бактерії не можуть проникнути в тканину тіла.

Тим не менш, актиномікоз незвичайний тим, що інфекція може рухатися повільно, але неухильно через тканини тіла.

Симптоми актиномікозу варіюються в залежності від типу інфекції, але можуть включати в себе

Дізнайтеся більше про симптоми актиномікозу.

У теорії актиномікоз може розвиватися практично скрізь усередині тканини людського тіла. Але стан, як правило, впливає на певні ділянки тіла і може бути розділений на чотири основних типи.

Види актиномікозу

Вони є

Вони описані нижче.

Перорально-фаціальний актиномікоз у роті – це місце, де інфекція розвивається всередині шиї, щелепи або рота. У минулому, якщо стан розвинувся в щелепі, він був відомий як грудна щелепа.

Більшість випадків перорально-фаціального актиномікозу печінки обумовлені проблемами зубів, такими як розпад зубів або травма щелепи.

Перораспламічний актиномікоз печінки є найбільш поширеним типом актиномікозу, що становить 50-70% всіх випадків.

Торакальний актиномікоз – це місце, де інфекція розвивається всередині легенів або пов’язаних дихальних шляхів.

Що викликає актиномікоз?

Більшість випадків грудного актиномікозу, як вважають, викликані людьми, які випадково вдихають краплі забрудненої рідини в їх легені.

Торакальний актиномікоз становить приблизно 15-20% випадків.

Актиномікоз в животі – це місце, де інфекція розвивається всередині живота (живота).

Цей тип актиномікозу може мати ряд потенційних причин. Це може розвинутися як вторинне ускладнення більш поширеної інфекції, такої як апендицит, або після випадкового ковтання чужорідного предмета, такого як куряча кістка.

Діагностика актиномікозу

Актиномікоз черевної порожнини становить приблизно 20% всіх випадків.

Активний мікроцикл займає місце, де інфекція розвивається всередині тазу.

Це зазвичай виникає лише у жінок, оскільки більшість випадків виникають тоді, коли бактерії актиноміцей поширюються від жіночих статевих органів до тазу.

Лікування актиномікозу

Вважається, що більшість випадків актиномікозу таза пов’язані з тривалим застосуванням внутрішньоматкового пристрою (ВМЗ). Цей тип контрацепції часто називають котушкою.

Актиномікоз тазової палички зазвичай виникає лише тоді, коли котушка залишається на довше, ніж рекомендовано виробником.

Актиномікоз тазування складає приблизно 10% всіх випадків.

Актиномікоз викликається сімейством бактерій, відомих як actinomycetaceae. У більшості випадків бактерії живуть нешкідливо на підкладці рота, горла, травної системи та піхви (у жінок).

Бактерії лише створюють проблему, якщо тканинна підкладка пошкоджується пошкодженням або захворюванням, що дозволяє бактеріям проникати глибше в організм.

Це потенційно серйозне, оскільки це анаеробні бактерії, а це означає, що вони процвітають у частинах тіла, де не дуже багато кисню, наприклад, глибоко в тканинах тіла.

Ускладнення актиномікозу

Проте перевага бактерій актиноміцерів в анаеробних умовах полягає в тому, що вони не можуть вижити за межами людського тіла. Це означає, що актиномікоз не є заразним станом.

Дізнайтеся більше про причини актиномікозу.

Запобігання актиномікозу

На своїх початкових стадіях актиномікоз може бути складним умовою для правильного діагностування, оскільки він має ознаки симптомів з іншими більш поширеними умовами. Це часто виявляється лише під час тестів чи операцій, щоб перевірити інші умови.

Актиномікоз, як правило, можна більш впевнено діагностувати на пізніх стадіях, після того, як синусові трактати з’явилися на поверхні шкіри.

Це пояснюється тим, що гранули сірки, що утворюються синусовими травами під час інфекції актиномікозів, мають відмітну форму, яку можна ідентифікувати під мікроскопом.

Актиномікоз, як правило, добре реагує на лікування, що включає в себе тривалу курс лікування антибіотиками.

Початковий курс ін’єкцій антибіотиків зазвичай рекомендується протягом 2-6 тижнів, а потім таблетки антибіотиків ще 6-12 місяців.

Медсестра повинна вміти вчити вас, як вводити антибіотики в домашніх умовах, тому вам не потрібно залишатись у лікарні протягом тривалості курсу.

Кращими антибіотиками для лікування актиномікозів є бензилпеніцилін, який використовується для ін’єкцій антибіотиків та таблеток амоксициліну.

Хто залежить від актиномікозу?

У деяких випадках також присутні інші бактерії, і потрібно буде вводити більше одного антибіотика або інших антибіотиків.

Побічні ефекти цих антибіотиків включають в себе

Якщо у вас алергія на пеніцилін, можна використовувати альтернативні антибіотики, такі як тетрациклін або еритроміцин.

Дізнайтеся більше про антибіотики.

У деяких випадках може знадобитися незначна операція для відновлення пошкодженої тканини та зливання гною з абсцесів.

Абсцеси, що розвиваються в результаті актиномікозу, можуть утворюватися у багатьох частинах вашого тіла, включаючи легені. Вони можуть легко поширюватися з однієї частини тіла на іншу.

Якщо оригінальний сайт інфекції знаходиться на шкірі обличчя, він може поширюватися на сусідні ділянки тіла, наприклад, на шкіру голови або вуха.

Якщо оригінальним сайтом інфекції є ваш рот, він може поширюватися на вашому язику, гортані (голосовій коробці), трахеї (тріпоті) та слинних залоз, а також труб, які з’єднують горло з вашим носом.

Якщо інфекція поширюється у ваш мозок, може розвинутися абсцес мозку.

Дізнайтеся про запобігання розпаду зубів та стоматологічного здоров’я, щоб отримати додаткову інформацію та поради щодо правильної практики гігієни порожнини рота.

Актиномікоз є одним з найрізноманітніших видів бактеріальних інфекцій.

У розвинених країнах, таких як Англія, вважається, що лише 1 з 300 000 людей розвиватимуть актиномікоз у будь-якому конкретному році.

У середньому в Англії в лікарні щорічно є 100 прийомів через актиномікоз.

Як доглядати за зубами, включаючи перевірки, чищення, фіксацію та відбілювання

28/08 /

28/08 /

Абсцес – це хвороблива колекція гною, яка зазвичай викликається бактеріальною інфекцією

Антибіотики є препаратами, що використовуються для лікування – і в деяких випадках – запобігають бактеріальним інфекціям