Аденоїди та аденоїдэктомия – як це відбувається

Аденоїдэктомия (хірургічне втручання для видалення аденоїдів) зазвичай виконується хірургом вуха, носа та горла (ЛОР). Операція швидко працює і несе ряд ризиків.

Якщо у вашої дитини протягом тижня до операції було простуд або біль у горлі, важливо знати хірург вашого ЛОР.

Якщо інфекція пов’язана з високою температурою та кашлем, аденоїдэктомия може бути відкладена протягом декількох тижнів, щоб забезпечити повну відновлення вашої дитини та знизити ризик виникнення будь-яких ускладнень внаслідок операції.

Перед операцією

Аденоїдэктомия зазвичай триває близько 30 хвилин, але ваша дитина повинна буде тривати до години в палаті відновлення.

Аденоїдэктомии, як правило, проводять як денні випадки, і ваша дитина, як правило, тільки доведеться залишатися в лікарні протягом декількох годин після операції, перш ніж дозволити додому.

Скільки часу буде приймати аденоїдэктомия?

Однак, якщо ваш лікар вважає це необхідним, або якщо ваша дитина не повністю відновилася, їм може знадобитися залишитися в лікарні протягом ночі.

Аденоїдэктомия проводиться під загальним анестетиком, тому ваша дитина буде спати під час процедури і не буде відчувати біль.

Рот вашої дитини буде відкритий на підлозі, після того, як будуть розташовані аденоїди, хірург вилучить їх або за допомогою інструменту, відомий як кюретка, або шляхом нагрівання, використовуючи діатермічний інструмент. Діатермічний прилад виробляє високочастотні електричні струми, які спалюють аденоїди.

Після видалення аденоїдів вашої дитини, діатермічний інструмент може бути використаний для зупинки кровотечі або пакети, виготовлені з марлі наносять на шкіру, щоб зупинити кровотечу. Коли це видалено, операція завершена.

Дізнайтеся більше про відновлення після аденоїдэктомии.

Якщо ваша дитина має великі мигдалини або мала серйозні або часті напади тонзиліту (коли мигдалини заражаються вірусом або бактеріями), рекомендується, щоб мигдалики були видалені одночасно з аденоїдами. Це означає, що ваша дитина повинна мати лише одну процедуру, яка зменшить ризик ускладнень.

Дізнайтеся більше про тонзилектомію (видалення мигдаликів).

Як видалені аденоїди?

Аденотоніслілектомія коли мигдалики видаляються одночасно з аденоїдами. Операція – це швидка процедура і дуже небезпечна.

Целюлози

Громметики

Якщо ваша дитина має стійке клей вуха, яке впливає на їх слух, можуть бути вставлені прорізи. Аденоїдектомія може бути проведена одночасно.

Громмети – крихітні вентиляційні трубки, вставлені в вухо вашої дитини за допомогою невеликого вирізання їхньої барабанної перетинки. Вони допомагають змити рідину, яка накопичується в середньому вусі.

Якщо ваш лікар пропонує, вам може знадобитися хірургічне втручання, це керівництво для вас