Абсцес – Діагностика

Якщо ви вважаєте, що у вас може бути абсцес, зверніться до лікаря. Існує кілька тестів, які використовуються для діагностики абсцесу залежно від того, де він знаходиться.

Якщо у вас є абсцес шкіри, лікар огляне уражену ділянку, запитаєш, скільки часу ви мали абсцес, чи ви отримали травми в цій ділянці та чи є у вас якісь інші симптоми.

Зразок гною може бути взятий з вашого абсцесу і відправлений для тестування. Це дозволяє визначити конкретні бактерії, що викликають абсцес, що може допомогти визначити найкращий спосіб лікування цього абсцесу.

Шкірні абсцеси

Якщо у вас більше одного абсцесу шкіри, вас можуть попросити надати зразок сечі. Це буде перевірено на глюкозу, що є ознакою діабету. Людям із діабетом є підвищений ризик розвитку шкірних абсцесів.

Якщо у вас є повторювані кипіння і абсцеси, ваш лікар може попросити лабораторію додатково протестувати бактерії, щоб побачити, чи виробляє токсин пантону-валентина лейкоцид (PVL). Тоді можуть бути рекомендовані додаткові процедури, такі як миття тіла або антибіотик, щоб зупинити ці бактерії, що живуть на організмі.

Внутрішні абсцеси

Дізнайтеся більше про причини абсцесів.

Абсцеси, що розвиваються всередині вашого тіла, важче діагностувати, ніж шкірні абсцеси, тому що їх не видно. Ваш лікар запитає вас про ваші симптоми та будь-які інші захворювання, які можуть виникнути.

Якщо ваш лікар підозрює таку проблему, як внутрішній абсцес, вони можуть направити вас на сканування для виявлення проблеми. Наприклад, у вас може бути

Ці сканування допоможуть визначити розмір абсцесу і де він знаходиться у вашому тілі.

Рентген – звичайна процедура, що використовується для отримання зображень всередині тіла